Wpis z mikrobloga

Też czujecie, że może to być moment przełomowy? Ten krytykowany często Lewus, który obniżał morale drużyny, wprowadzał strach i machał łapami stojąc pomiędzy 3 obrońcami został wyeliminowany, co przy zmianie ustawienia może dać młodziutkiemu gryzącemu murawę Urbańskiemu wyjściowy skład. Ale by to była historia jakby bez Lewandowskiego udało się coś w tej grupie ugrać, wtedy serio mógłby już nie wracać do kadry i pojechać na zasłużoną emeryturkę.

#mecz #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
@przemytni-azbestu nie, nie będzie żadnych przełomów. Jeżeli boisz się zawodnika w swojej drużynie, to Frimpong #!$%@?ący z prędkością TGV po skrzydle będzie budzil u ciebie to samo uczucie, ale zwielokrotnione 50 razy.
  • Odpowiedz
@przemytni-azbestu: skończcie już te idiotyczne wymysly. Miałeś drugą połowę z Turcją bez Lewego i nic nie grali. Jak im sie zachce, coś wyjdzie, to sie potrafią się zerwać i coś zagrać przez 20 minut. Bez względu czy Lewy jest na boisku czy nie.
  • Odpowiedz
@Czarendze1r: Towarzyszu proszę do mnie nie pisać w liczbie mnogiej, jestem jednostką. Ogólnie jestem w stanie sobie przypomnieć kilka/naście meczów reprezentacji z poważnym rywalem gdzie Lewandowski jedyne co robił to machał łapami i wiadomo jak te mecze się kończyły.
  • Odpowiedz