Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: Do tego:
- brak wsparcia od służb gdyby mężczyzna został zgwałcony kiedy np. stracił świadomość (wiem, że jest tu dużo upośledzonych umysłowo ludzi, którzy uważają, że mężczyzn nie da się zgwałcić, mój kolega z ławki został zgwałcony w ten sposób)
- nacisk społeczeństwa, że mężczyzna musi zawsze być silny psychicznie i nie moze mówić o swoich problemach
  • Odpowiedz
brak wsparcia od służb gdyby mężczyzna został zgwałcony kiedy np. stracił świadomość (wiem, że jest tu dużo upośledzonych umysłowo ludzi, którzy uważają, że mężczyzn nie da się zgwałcić, mój kolega z ławki został zgwałcony w ten sposób)


@LostHoldenCaulfield:
PfefferWerfer - >brak wsparcia od służb gdyby mężczyzna został zgwałcony kiedy np. st...
  • Odpowiedz
A odklejone lewaczki typu Dziemianowicz i tak stwierdzą, że kobiety w Polsce mają ograniczone prawa. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Assiduus: a któraś partia niby prawicowa chce z równania wieku? No wymień.
  • Odpowiedz
  • 11
@fanmarcinamillera ależ mnie cieszy fakt, że coraz więcej ludzi udostępnia takie treści i świadomość społeczna - szczególnie wśród mężczyzn - rośnie i zaczynają zdawać sobie sprawę z tego jak są ruchani.
Także niech lewica dalej wchodzi w dupę tylko jednej płci i dalej walczy o zachowanie nierówności, to już niedługo się w--------i na ryj przed progiem wyborczym.
Ale konfiarze muszą mieć teraz k---a ubaw xDDD
Ralphs - @fanmarcinamillera ależ mnie cieszy fakt, że coraz więcej ludzi udostępnia t...

źródło: temp_file3790837743027276622

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Przez kobietę. Poszedł kiedyś na imprezę, uchlał się do nieprzytomności i jakaś laska usiadła na nim i się obsłużyła. Powiedział mi o tym na 2 roku studiów dopiero. Ja jeszcze wtedy nie rozumiałem, że to się kwalifikuje jak g---t, bo wg prawa nie można tego robić z osobą nieprzytomną. Pełno nauczycielek uprawia s--s z uczniami - tu masz mocny przypadek. Polecam ten reddit. Bardziej merytoryczny niż wykop. Media często
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Dzięki, trzeba robić swoje, brak miłości ze strony kobiet to pół biedy. Najgorzej jak dziecko jest gwałcone przez kobietę, albo jak sądy zabierają dziecko ojcu do matki narkomanki czy/i alkoholiczki. Kiedyś tu pisałem jak matka mojej uczennicy sprzedawała ubrania, ktore dziecko dostawało od ojca i brała kasę dla siebie a sąd i tak dał tymczasową opiekę matce. Na szczęście wygrał on sprawę na koniec. Trzeba tu oddać jednak cześć
  • Odpowiedz