Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: Tak, naprawdę się fajnie zachowała, bo on się poddał a ona mówiła, żeby walczył, była świadkiem na rozprawie. Powiedziała, że sądy są strasznie przeciwko mężczyznom po niej. Dziecko zaczęło chodzić do mnie na ang gdy tata przejął opiekę, bo matka oczywiście miała w dupie jej oceny i tak stałem się świadkiem tego wszystkiego. Bardzo fajna dziewczynka. A tak z drugiej strony to z chłopcami też jest problem, bo mi
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield To już należy w kompetencjach jej Ojca, ale jako pedagog powinieneś też odbyć z nim rozmowe i najlepiej wezwać rodziców tych chłopaków by dowiedzieli sie co wyczyniają ich synowie. Tak nie można tego zostawić. Ja już w miłość nie wierzę ważne, że mam pracę którą kocham. A to że sądy są nam przeciwko to już mnie zastanawiało od małego czemu tylko matki dostają opiekę nad dziećmi po rozwodzie, teraz już
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Powiedziałem to jego partnerce. Ona robiła raban w szkole nie raz, ale to nic daje. Powiem Ci inną historię, żeby Ci zobrazować jak upośledzeni umysłowo są niektórzy rodzice: Matka innego mojego ucznia (ja daję korki tylko tak nawiasem mówiąc, nie pracuję w szkole) opowiedziała mi, że rok temu kiedy jej synek był w 3 klasie podstawówki po obozie piłkarskim jak to zrozumiałem, dziecko zapłakane zapytało się matki: co to
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: punkty na rekrutację? Owszem, może na jakiś prywatnych gownouczelniach. Wojsko? Nie ma obowiązkowej służby, a w czasie wojny, podobnie jak na Ukrainie, kobiety które nie się nikim nie opiekują, też mają pobór. Lżejsze warunki pracy? Owszem, ale i pensja odpowiednio niższa. Samobójstwa? Ale jaka tu wina kobiet? Badania profilaktyczne - gówno prawda, są liczne badania oraz kampanię zachęcające. Cała reszta wyssane z dupy argumenty
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: No pięknie farmazonisz.
1. Punkty za rekrutacje dla kobiet są powszechne na uczelniach/wnioskach o dopłaty unijne/w programach stażowych organizowanych przez państwo.
2. Nie ma służby ale jest obowiązkowa kwalifikacja wojskowa którą przechodzą mężczyźni a kobiety nie. Konsekwencją tego jest to że w razie wojny wszyscy mężczyźni będą częścią rezerwy a kobiety nie. Z tą ukrainą to w ogóle #!$%@?łaś bo kobiety mogą opuszczać kraj kiedy chcą a mężczyźni nie.
  • Odpowiedz
@stulejanusz: które to uczelnie? #!$%@? głupoty. W pracy, za minimalną to kobiety ciężej pracują od mężczyzn, bo tylko one głównie dają się wykorzystywać. Ale w takim górnictwie, hutnictwie itd, mężczyźni zarabiają dużo, bo kobiet nie chcą tam nawet zatrudniać
  • Odpowiedz
- nacisk społeczeństwa, że mężczyzna musi zawsze być silny psychicznie i nie moze mówić o swoich problemach


@LostHoldenCaulfield: To jest akurat wina mężczyzn. Podziel się w internecie informacją o tym że robisz coś niewpisującego się w rejestr zachowań archetypicznego mężczyzny i sprawdź kto pierwszy cię wyśmieje. Spoiler - to nie będa kobiety.
  • Odpowiedz