Wpis z mikrobloga

Lewaki niby takie tolerancyjne, ale wspomnij, że zagłosowałeś na Hernik-Zajączkowską i już dostajesz łatkę spermiarza, który się naoglądał plakatów z nią i zagłosował penisem. Tymczasem prawdziwi spermiarze są na paradach gejów i lesbijek, bo jak nazwać kogoś, kto nie panuje nad swoim popędem i musi przebierać się za babę, psa albo helikopter. Ale to głosowanie na przeciętnie atrakcyjną, zadbaną kobietę, tylko bez kolorowego gówna zamiast włosów, kolczyka w piżdzie i tatuażu, nie chwalącą się 10 aborcjami, do tego wypowiadającą się z sensem i bez krzyków jest creepy. Lewactwo postawiło świat do góry nogami, wzięło nas za zakładników i jeszcze udaje, że to z nami jest coś nie tak.

#wybory #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
zonobijca - Lewaki niby takie tolerancyjne, ale wspomnij, że zagłosowałeś na Hernik-Z...

źródło: 20240610_131917

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@zonobijca: Wystarczy poczytać komentarze lewaków pod neutralnymi postami Bosaka chociażby. Jak wstawił zdjęcie z żoną w ciąży chociażby. Wtedy wychodzi z nich cała "tęczowa tolerancja". Nie interesuje ich to co ktoś ma do przekazania tylko ujadają jak te pieski standardowymi formułkami w stylu "konfederusja". A jak zapytasz ich o detale to cisza.
Banda małpujących trolli bez merytoryki
  • Odpowiedz
@zonobijca: Lewica to jakiś margines, ile mają tych procent 6,3? A niech sobie szczekają, obecnie jako koalicja nie dostali by się do sejmu. Zwykły plankton polityczny, który znów wyleci z hukiem z sejmu bo jedyne co mają do zaoferowania to piekło kobiet i lgbtqwerty
  • Odpowiedz
Lewaki niby takie tolerancyjne, ale wspomnij, że zagłosowałeś na Hernik-Zajączkowską i już dostajesz łatkę spermiarza, który się naoglądał plakatów z nią i zagłosował penisem.


@zonobijca: Ok, to jakimi merytorycznymi argumentami sobie zasłużyła na ten mandat?
  • Odpowiedz
@zonobijca jedyny argument lewaków. I oni niby nie uprzedmiatawiają kobiet stwierdzając, że jedyny powód do głosowania na kobietę to jej atrakcyjność.

Ciekawe jak uzasadniają drugi wynik Bryłki.
  • Odpowiedz
ujadają jak te pieski standardowymi formułkami w stylu "konfederusja". A jak zapytasz ich o detale to cisza.

Banda małpujących trolli bez merytoryki


@andbatros: mnie osobiście odrzuca od konfedorusji drugi fakt, mianowicie "leave pisowców alone". Tak mieli wywracać stolik, a jedyne co robią to bronią pisiorów. Ha tfu
  • Odpowiedz
@zonobijca: Ona była najbardziej wyeksponowaną kandydatką Konfederacji - co cię do niej przekonało? Która z poniższych kompetencji uczyniła ją najmocniejszym kandydatem Konfederacji? Bo ja z kolei mam podejrzenie, że ona nie zna nawet progów podatkowych, bo jeszcze nie wiedziałem ani jednej jej wypowiedzi, która świadczyłaby o tym, że ma podstawowe kompetencje do jakichkolwiek stanowisk decyzyjnych.
Tremade - @zonobijca: Ona była najbardziej wyeksponowaną kandydatką Konfederacji - co...

źródło: 3e13ed0aaddcb7cae5dd4316049d5c29a1251775c51e520a558bf181da98b830

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
@mrKuaku

"leave pisowców alone". Tak mieli wywracać stolik, a jedyne co robią to bronią pisiorów. Ha tfu


Jak się czerpie wiedzę z memów neuropków, to masz takie efekty.
  • Odpowiedz