Wpis z mikrobloga

Mam 185 cm wzrostu i nawet chodząc w glanach, które dodają mi chyba z 5 cm czuję się niższy od większości młodych ludzi.

Czy średnia wzrostu w gen Z to 200 cm czy mam jakieś schizy?

#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Lawsuit Ja w sumie podstawówce byłem jednym z najniższych dzieciaków (późno zacząłem dojrzewać) i robili sobie ze mnie bekę że karzełek itp. i może mi to zostało w głowie. Nie wiem.

Szczególnie w komunikacji miejskiej czuje się niższy od wszystkich. A żeby poczuć się jak sigma, to chyba bym musiał iść na plac zabaw.
  • Odpowiedz
@jt-dolan: no to nie wiem, mam 190cm i mam zupełnie inne spostrzeżenia, mam wrażenie, że w młodym pokoleniu mało jest osób które zbliżają się do 190cm, chyba, że złapałem się na jakiś niskich lotów bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jt-dolan: no tez mieszkam w warszawie i nie uwazam zdecydowanie ludzi za genetycznych bogow xdd To juz w moim rodzinnym miescie 50k mieszkancow chyba czesciej ladne dziewczyny widze. Ale kwestia perspektywy
  • Odpowiedz
  • 1
@Lawsuit No ładne to ja też rzadko widzę ale tak subiektywnie bo mam dziwny gust. Ale takie obiektywnie ładne laski to są praktycznie wszędzie. A chłopy tak wysokie że ostatnio nawet pizzer mnie zmoggowal wzrostem xd.
  • Odpowiedz