Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie" nie działa.. każdy genialny plan na siłownie/kariere/podróże/naukę kończy się tak samo. A kończy się straceniem zapału, zwątpieniem i pytaniami: po co to wszystko robię? dla kogo? Nawet jak przeżyjesz fajne chwile to chciałbyś się tym z kimś podzielić. To samo z gorszymi chwilami gdzie potrzebujesz wsparcia czy zrozumienia. Nie da się uciec od widoku par.
Tylko kobieta i związek dają szczęście. Pary idą na głupi spacer po parku i to najlepszy czas w ich życiu a ty wydajesz tysiące na podóż dookoła świata i ostatecznie czujesz się niespełniony. Dopiero związek z kobietą, z którą łączy cie miłość daje ci boosta do życia i boosta do działania. Dopiero wtedy można "robić swoje" bo masz powera. Chce ci się wstać rano i żyć.

#przegryw #mgtow #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #redpill #suicidefuel #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie...

źródło: 3f44cd90350e10d861958e36c1cd5e12bfb2f31201fd82c3b376d91e572ca5f9

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem, może już jestem starym dziadem, ale jakoś kompletnie się nie zgadzam

nie czuję potrzeby posiadania drugiej połówki, nie czuję się z tym źle, mogę robić 1001 rzeczy tylko po to by mieć z tego satysfakcję i nie muszę się tym dzielić z nikim

każdy jest inny, ale jednak mój przypadek pokazuje, że się da
  • Odpowiedz
nie czuję potrzeby posiadania drugiej połówki, nie czuję się z tym źle, mogę robić 1001 rzeczy tylko po to by mieć z tego satysfakcję i nie muszę się tym dzielić z nikim


@steppenwolf12: pewnie po prostu miałeś babę i wiesz jak to wygląda xD stąd cenisz sobie bycie niezależnym od nikogo. Te posty jak OPa raczej głownie piszą ludzie, którzy nigdy nie mieli drugiej połówki i idealizują związek.
  • Odpowiedz
Reprodukcja jest jedynym sensem naszego biologicznego życia


@Hetmanow: w takim razie wystarczy lecieć na filipiny albo do afryki i tam spłodzić sobie gówniaki. Depresja jak ręką odjął. Dzieki pan doktor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@steppenwolf12: @mlodygustaw a ja sie zgodze z OPem
Miałem kobiete, wiele lat, teraz jestem rozwodnikiem.
I co z tego, że mam multum czasu, co z tego, ze moge robic co chce i kiedy chce. W pojedynke to nie ma sensu, a i nawet przezywanie emocji, dobrych czy złych, jest tylko w wersji demo.
Fakt, bedac w zwiazku, nie raz chcialem, żeby wszyacy dali mi juz spokój, no ale wszedzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a po co cie ten zapał? Cchesz na sile robic to co inni i myslisz ze bedziesz fajny i szczesliwy???
Ja sie nie dziwie ze jestescie zdesperowani bo wejdziecie naisntagram i tam ktos gdzies pojechal a ty nie pojechales. Pojdzie, zobaczysz ze to #!$%@? i wrocisz z wieksza deprechą.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): A ja obalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie rzucają się na karierę której nie lubią i siłkę, bo taka moda i potem takie rzeczy piszą.

Ja sobie robię w IT które lubiłem już od podstawówki i cały czas mnie jara praca w technologiach, a zamiast siłki mam swoje ulubione sporty które uprawiam, bo to dla mnie frajda i przyjemność, a rozwój mięśni to jedynie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: coś w tym jest

Zawsze jak opiwiadam znajomym (tym dalszym) o moich wycieczkach do Norwegii, gdy pytają "a z kim" i mówię że sam, to odwalają cyrki z poinformowaniem mnie że współczują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedna eks nawet stwierdziła że towar nienormalne xd
  • Odpowiedz