Wpis z mikrobloga

@superfif: kiedyś tak, niestety dość dawno już nie byłem (,)
Tajwan to świetna miejsce, niestety byłem tam zanim jeździłem szoską więc nie wypróbowałem, ale rowerowo też podobno super. Jakieś górki będą jeżdżone? Np. Park Narodowy Taroko, gdzie odbywa się Taiwan KOM.
  • Odpowiedz
@nasi-lemak: o nie nie! Nie widzisz tutaj szczegółów które na zdjęciu można bardzo rzadko uwiecznić. Egzotyka tu oczywiście jest, ale nie ona tu gra role. Zobacz sobie na kolory. Dokładnie w kolejności czerwony, żółty oraz niebieski. Każdy szyld (oprócz białego) ma odzwierciedlenie w pojedzie/pojazdach na ulicy. Oczywiście te wszystkie kolory są również kontrastem do budynków, gdzie subiektywnie uważam takie rzeczy za najlepsze do zdjęcia co daje kolejny punkt no i w
  • Odpowiedz
  • 1
@CrazyxDriver jest kilka takich kolorystycznie nasyconych miejsc w Azji, Penang, Bangkok, Sajgon, Tokyo i może właśnie Taipei. Milo, że sie w tej kwestii zgadzamy. Nawet zdjecie klikniete na szybko, niedbale, z kieszeni rowerowej koszulki nie ukryje jak tu barwnie ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver no jak dla mnie to za bardzo nawalone wszystkiego, szyldów reklamowanych itd. Ale jak Ci się podobają takie miejskie sceny to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast poczekaj aż @superfif wyjedzie gdzieś poza miasto, bo natura na Tajwanie jest przepiękna
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBendePrasowac tak w skrócie. 2010 podroz poslubna do Mui Ne (dzięki Clarkson i spółka) spodobalo sie nam na tyle że sprzedalismy auto i playstation i w 2015 przeprowadziliśmy się na stałe do Sajgonu. Teraz mamy przyzwoita praca w szkole miedzynarodowej a na Tajwanie jestesmy tylko na krotkich wakacjach.
  • Odpowiedz