Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wyslij_nudeski: A człowiek narzeka jakie ma #!$%@? życie, bo ma tak, bo ma siak, a nie zastanawia się co to znaczy mieć naprawdę źle w życiu....
Strasznie współczuję aż mi się płakać chce jak to przeczytałem
  • Odpowiedz
  • 0
@muchabzz w sumie trochę też na celu mają moje wpisy: oswoić chorobę i śmierć. Pokazać ludziom, jak mogą wspierać. Nie musisz nic więcej pisać, wiesz? Dzięki, że wpadłeś i przeczytałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nedkelly2 nie ma to niestety szczególnego znaczenia. Regularnie biorę glukozaminę/kwas hialuronowy ale to trochę jak plaster na urwaną rękę... Nie chodzi o niedobór kolagenu co bardziej o jego obróbkę. Nawet jak się dostarczy kolagen z zewnątrz to po prostu organizm genetycznie nie będzie wiedział, co z nim zrobić. Często lekarze mówią nawet zeby przy EDS nie suplementować kolagenu, bo może to nawet zaszkodzić.
  • Odpowiedz
i tez za mądrzy nie byli bo chlali, jarali fajki (poza ciążą i karmieniem) i zrobili mnie jak matka miała 40 lat.


@wyslij_nudeski: to by połowa polski jak nie więcej na rencie była ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak się dowiedziałam, co to zespół ehlersa-danlosa to myślałam, żeby się przebadać, bo mam lekką hipermobilność i okazjonalne bóle stawów (183 here), ale widzę, że to najwyraźniej moja nielekka hipochondria
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: Człowiek wstaje rano, marudzi że znowu poniedziałek, że raty do spłacenia albo włosy siwieją a inni się zastanawiają który poniedziałek będzie tym ostatnim ()

Muszę zacząć doceniać to co mam. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: Jesteś, delikatnie to ujmując, w bardzo trudnej sytuacji, a mimo to masz siłę i chęci do pomagania innym. To niesamowite.

Do tego widzę, że poczucie humoru Cię nie opuszcza. To dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaką ciekawą wiedzę posiadłaś?
  • Odpowiedz