Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
@K-S- to jest trochę wielopoziomowe. Miałam faktycznie objawy depresji czy zaburzeń osobowości, natomiast brały się one z ADHD. W moim przypadku lek zrobił kolosalną różnicę i znacznie poprawił mi się komfort życia.

Jak przyszłam do mojej ostatniej terapeutki (w nurcie psychodynamicznym) to na dzień dobry stwierdziła, że jestem już przeterapeutyzowana. Po czym siedziałam u niej na terapii jeszcze 1 rok i 2 miesiące xD w pewnym momencie poczułam, że jej się grunt
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: Pytam szczerze, nie jest moim zamiarem wbijać szpili: z jakiego powodu powstałaś? Rodziciele nie wiedzieli, że geny tragiczne? Że istnieje wyraźny powód, dla którego nie powinnaś powstać?

ps. Tak, jestem zwolennikiem eugeniki oraz eutanazji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kreation 30 lat. Nie, ten software kolagenowy zawsze był #!$%@?. Niektóre objawy mam od dziecka właśnie przez to. Po prostu teraz nie dość, że jest #!$%@? to jest go coraz mniej. I bang. Do tego pewnie inne czynniki typu stres, wzrost, środowisko itp. i beng
  • Odpowiedz
  • 9
@RevDvT #!$%@?, o tym też później miałam pisać xD ale w skrócie: NIE WIEM, i tez za mądrzy nie byli bo chlali, jarali fajki (poza ciążą i karmieniem) i zrobili mnie jak matka miała 40 lat. Przepis na porażkę.

A druga sprawa - genetyk mi 'zasugerował' testy na pokrewieństwo z nimi bo coś mu #!$%@? nie pasuje xD
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski kurcze, przeczytałem wszystko i faktycznie tragiczne te karty dostałaś do rozgrywania, a że jedną z nich trochę współdzielę (problemy z kolagenem, a dokładniej ZM, choć nie takie hardcorowe objawy), to tym bardziej życzę siły :)
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: Dzięki za odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio czytałem o czymś takim, że często właśnie depresje, nerwice i tym podobne biorą się od nieleczonego autyzmu i innych takich.

W sumie, jak ci tak gładko poszło z głową, to może zacznij jeść masowo galaretki i wyleczysz to z tym kolagenem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: jeju jak mi przykro :( pamiętam jeszcze twoje wpisy z 2018 czy 19, jak pisalaś coś o pierdach w szpitalu i slynnym murzynie. Zapadło mi to w pamięć właśnie bo murzyn w szpitalu był lol.

Wszystkiego dobrego, trzymaj się :///
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: żyj tak jak chcesz żyć, póki masz na to czas, nic więcej ważne nie jest :) nie rozumiem dlaczego wkurza Cie marnowanie swojego czasu przez innych, nie każdy ma za cel w życiu zrobić/zobaczyć jak najwięcej, są osoby które nie wyjadą nigdy poza swoją wieś, a będą mieli szczęśliwe życie;)
Życzę jak najwięcej czasu, niech doba Ci się rozciągnie do 48 godzin
  • Odpowiedz
  • 2
@Mrbimbek a widzisz, masz mnie. Jeszcze nie do końca to w sobie przerobiłam, ale to jest takie #!$%@? myślenie że '#!$%@?, gdybym mogła chodzić to bym robiła to, to i tamto. A ci #!$%@? ludzie robią gównoburze w necie albo chleją'. Totalna zmiana perspektywy.
  • Odpowiedz