Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@wyslij_nudeski: zaraz bo nie rozumiem, kiedyś produkowałaś kolagen, a od 3 lat nie? Niedawno zaczęły mnie boleć wszystkie stawy i ścięgna, okazało się, że nie przyswajałem miedzi z jedzenia z powody za małej ilości kwasu w żołądku. Po kilku dniach suplementacji przestało.
  • Odpowiedz
Moje #!$%@? nie daje mi pola do popisu w kwestii napisania czegoś co będzie dla Ciebie wsparciem. Nie napisze, że współczuję, bo sobie nawet nie wyobrażam być w takiej sytuacji. Ja żyję w ostatnim czasie rozstaniem z miłością swojego życia i dla mnie to jest nie do zniesienia. Wychodzę z założenia, że warto żyć - bo raz się żyje. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku nastanie jakiś cud i będziesz żyła dużo
  • Odpowiedz
To od wieku i stanu zdrowia zależy kiedy zdamy sobie sprawę z naszej przemijalności.
Jako dwudziestolatek nie za bardzo zdawałem sobie z tego sprawę - a poza tym mało mnie to interesowało. Teraz mam 3x tyle i to daje się dużo łatwiej odczuć - bo zawodzą (lub przestają funkcjonować tak, jak powinny) kolejno różne elementy.
Podstaw medycyny i diagnozowania (oraz podstawowych badań ciała - pomiar ciśnienia, glukozy, tętna, obserwacja "nietypowych" objawów jak
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski kurde zdrowia! Mam nadzieje, ze degradacja się jednak u Ciebie zatrzyma. Tez mam hipermobilnosc biodra i zastanawiam sie jakieś badania zrobić w kierunku ewentualnych problemów z kolagenem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wyslij_nudeski mega współczuję, moja partnerka też ma EDS, do tego przekrwienie miednicy mniejszej, endometrioze głębokonaciekającą, sama dochodziłaś do tych diagnoz? Bo nam żaden lekarz nie pomagał w zasadzie, dopiero specjaliści w danych chorobach (!) nie leckeważyli danych objawów. Na bóle z EDS wielu osobom pomaga NAC 150 mg. Może to szurstwo, bo nikt tego nie udowodonił póki co, ale wiele osób w tej chorobie poleca to. Trzymaj się!
  • Odpowiedz