@t2000 dobra weź pan, bo się zarumienię :D a tak serio - zdaję sobie ze swojego gównianego położenia, natomiast wytworzyły mi się mechanizmy obronne typu wyparcie/zaprzeczenie. I przeważnie śmieszkuję i cieszę się żyćkiem. No bo co robić? Mam jeszcze od cholery rzeczy do zrobienia!
Dlatego jesteśmy społecznością, która jest ze sobą i będzie, w dobrych i trudnych chwilach. Masz jeszcze od cholery rzeczy do zrobienia, więc nie ociągaj się.( ͡°͜ʖ͡°) W razie czego wołaj, gdy trzeba wbić gwoździa.
@wyslij_nudeski: dzięki za posta (poczucie że nie jestem sam w podobnych problemach) i powodzenia. U mnie powikłania też różnego rodzaju ze miałem różne wnioski. Zadziwiające jest jak dużo rzeczy można objąć klamrą "w sumie nieważne" jak się dostaje jakąś bombe na głowę że czas się zaraz skończy
@wyslij_nudeski: p--------e, my wszyscy też jesteśmy śmiertelnie chorzy i nasze ciała powoli też się rozpadają tyle tylko że trochę później od ciebie wykitujemy
@interpenetrate uprzedziłeś jeden z tematów, które tu planowałam poruszyć ( ͡º͜ʖ͡º) ale faktycznie. Ostatnio w-------ą mnie ludzie marnujący czas i życie na jakieś bzdury czy dramy...
@wyslij_nudeski Sam narzekam ostatnimi czasy na zdrowie, ale po takim wpisie to jest mi teraz z tym aż głupio. Widzę, że masz już dużo siły, ale że tej nigdy pod dostatkiem - życzę Ci jej jeszcze więcej!
@wyslij_nudeski: i gdzie k---a jest państwo w takiej sytuacji. R---------a miliony na bezsensowne gówna a nie ma kasy na leczenie swoich obywateli bo: "ta choroba nie jest objęta refundacją".... Żyjemy w postkomunistycznym gównie....
Dlatego jesteśmy społecznością, która jest ze sobą i będzie, w dobrych i trudnych chwilach. Masz jeszcze od cholery rzeczy do zrobienia, więc nie ociągaj się.( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie czego wołaj, gdy trzeba wbić gwoździa.
Widzę, że masz już dużo siły, ale że tej nigdy pod dostatkiem - życzę Ci jej jeszcze więcej!