Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 19
@t2000 dobra weź pan, bo się zarumienię :D a tak serio - zdaję sobie ze swojego gównianego położenia, natomiast wytworzyły mi się mechanizmy obronne typu wyparcie/zaprzeczenie. I przeważnie śmieszkuję i cieszę się żyćkiem. No bo co robić? Mam jeszcze od cholery rzeczy do zrobienia!
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: To wyślij nudeski.


Dlatego jesteśmy społecznością, która jest ze sobą i będzie, w dobrych i trudnych chwilach. Masz jeszcze od cholery rzeczy do zrobienia, więc nie ociągaj się.( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie czego wołaj, gdy trzeba wbić gwoździa.
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: dzięki za posta (poczucie że nie jestem sam w podobnych problemach) i powodzenia. U mnie powikłania też różnego rodzaju ze miałem różne wnioski. Zadziwiające jest jak dużo rzeczy można objąć klamrą "w sumie nieważne" jak się dostaje jakąś bombe na głowę że czas się zaraz skończy
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: i gdzie #!$%@? jest państwo w takiej sytuacji. #!$%@? miliony na bezsensowne gówna a nie ma kasy na leczenie swoich obywateli bo: "ta choroba nie jest objęta refundacją".... Żyjemy w postkomunistycznym gównie....
  • Odpowiedz