Wpis z mikrobloga

o nie, stracili jednego gracza :<


@Rad-X: Takie wpisy udowadniają, że uja wiesz.
Jednego tu, drugiego tam, kolejnego w innym miejscu.
Potem ktoś powie, że quest lepiej wychodzi niż ps vr i tracą kolejnych.

Ale z kim ja pisze, skoro uważasz, że tylko jednej osobie na całym świecie się czekać nie chciało, jak ten śmieć śmiał
  • Odpowiedz
@Rad-X to że pojawia się ten adapter znaczy że słabo im poszła sprzedaż. To ta strata powinna boleć, bo oprócz mnie napewno było wiele osób które zrobiły to samo. Kupiły poprostu produkty innej firmy, czego mogli uniknąć startując z takim adapterem.

Also słyszałem że ms też chce wejść w vr do gierek
  • Odpowiedz
Ale z kim ja pisze, skoro uważasz, że tylko jednej osobie na całym świecie się czekać nie chciało, jak ten śmieć śmiał

@MePix: a wielu nie kupiło żadnego sprzętu po prostu bo czekało na alternatywę albo coś nowszego, albo dopiero wchodzi w temat. Trochę wchodzisz w atmosferę "#!$%@? od rzeczy".

@programista3k a niech boli, inni albo oni wyciągną wnioski na przyszłość. Monopol Questa też nikomu nie służy
  • Odpowiedz
@Meciek: Dla mnie super, PSVR2 trochę się kurzy, bardzo chętnie je odkurzę by pograć w pecetowe gry VR. Rozważałem zakup Oculusa, ale integracja za Facebookiem średnio mi się podoba.

Szkoda mimo wszystko, że konsolowy VR nadal jest tak biedny. Ten adapter to raczej próba ratowania sytuacji, gdyby PSVR2 się dobrze sprzedawało to Sony nigdy by nie dodało oficjalnego wsparcia dla PC.
  • Odpowiedz