Wpis z mikrobloga

No i Breakthrough zaliczony. Moim zdaniem jest to lepszy dodatek niż Spearhead bo jest bardziej dopracowany. Na początku może dziwić decyzja twórców o tym że przeciwnicy nie dropią amunicji ani apteczek ale idzie się przyzwyczaić, trzeba częściej szukać tych rzeczy na półkach, stolikach itp. Twórcy zapewne uważają takie rozwiązanie za bardziej realistyczne ale dlaczego w takim razie zrobili z przeciwników gąbki na kule? W tym dodatku zdecydowanie częściej zdarzało mi się że trafionego przeciwnika musiałem dobić, zdecydowanie częściej musiałem korzystać z pistoletu w walce na odległość a nawet się zdarzało że z powodu braku amunicji musiałem likwidować przeciwników kolbą. Mimo to gra dała mi sporo satysfakcji, powraca misja w której musimy podać się za niemieckiego oficera, gra jest trudniejsza ale też misje są bardziej zróżnicowane. Na screenie najbardziej znienawidzona przeze mnie misja czyli obrona domu przed nadciągającymi czołgami przy pomocy moździerza. To że przydała by się pomoc przy celowaniu tym ustrojstwem to jak nic nie powiedzieć (jest w tej misji bazooka ale z daleka pociski odbijają się od czołgów a z bliska nie zdążymy ich likwidować zanim nie dotrą do domu a i tak amunicji do bazooki jest za mało).

Podsumowując, w ciągu trochę ponad miesiąca przeszedłem:

- Call of Duty: Vanguard (kumpel mnie namówił ale słabe to raczej)
- Call of Duty 2
- Call of Duty 1 o czym pisałem tutaj
- Medal of Honor: Allied Assault o czym pisałem tutaj
- Call of Duty: United Offensive o czym pisałem tutaj
- Medal of Honor: Spearhead o czym pisałem tutaj

Do tego wcześniej w tym roku przeszedłem Call of Duty: WWII - całkiem spoko. Myślę że dam sobie spokój z fpsami osadzonymi w czasach II wojny światowej choć jest jeszcze CoD: World at War (nie mam) i MoH: Pacific Assault (mam)

#retrogaming #medalofhonor #gry
meloman - No i Breakthrough zaliczony. Moim zdaniem jest to lepszy dodatek niż Spearh...

źródło: Medal of Honor - Breakthrough 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vulcanitu raczej grania w fpsy na padzie ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba że emulator obsługiwałby myszkę. Na jakie konsole wyszedł Big Red One? Tak w ogóle to zacząłem ogrywać Pacific Assault.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nikolaj92 Airborne mam ale miałem problemy z odpaleniem tzn gra działa wchodzę do menu, uruchamiam grę, oglądam intro i odprawę i wywala mnie do Windowsa. Szkoda bo Airborne też miło wspominam zwłaszcza ostatnią misję.
  • Odpowiedz
@meloman: Akurat CoD2 Big Red One na PS2 już miał dość wygodne sterowanie jak na FPSa na konsole. No i też przy okazji polecam ograć Call of Duty 3 dla smaczku grania w CoDzie Polakami i mieć szanse usłyszeć "For Polska" :P
  • Odpowiedz