Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia: niezłe fikołki to robisz ty pisowcu. CBA jest w obecnej formie do zaorania, to siedlisko pisowców od Pegazusa i spraw z dupy. Podobnie jak IPN który ma większy budżet niż Agencja Wywiadu xD Tak to fajnokremlaki pisowskie rządziły naszym krajem. PIS do więzienia i zdelegalizowania.
  • Odpowiedz
niezłe fikołki to robisz ty pisowcu. CBA jest w obecnej formie do zaorania, to siedlisko pisowców od Pegazusa i spraw z dupy.


to ci sami, którzy wykryli:

- "aferę wizową"
- podejrzane aktywności twórcy "red is bad"
eduardo-garcia - >niezłe fikołki to robisz ty pisowcu. CBA jest w obecnej formie do z...

źródło: róż

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@nastynas wiadomo. Wszyscy wokół to ruski. Jeśli wszędzie ich widzisz to warto udać się do psychiatry, bo to może świadczyć o chorobie psychicznej
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: wykryli i niewiele zrobili, większość afer, która dziś jest wyciągana ma lata - były to sprawy schowane do szuflady i ktoś te szuflady dopiero otwiera. Gdyby było tak, że CBA wspaniałomyślnie chowało afery, bo PiS by je uwalił, to wyszłyby na dzień dobry, a nie kawałek po kawałeczku.

CBA najwyraźniej dobrze wykonywało swoją funkcję monitorując różne dziwne akcje, ale gdy okazywało się, że trop jednak znowu prowadzi do PiSu
  • Odpowiedz
Masz jakiekolwiek dowody na stawiane przez siebie tezy? Tak myślałem. Ciekawe, czy w ogóle tu doszło do jakiegokolwiek przestępstwa, czy to taka afera nagłówkowa jak zwykle. Bo kompletnym niezrozumieniem realiów jest zarzut, że w momencie, gdy cały świat się rzucił na respiratory, ktokolwiek będzie rozpisywał procedurę przetargową trwającą kilka miesięcy. Zobaczymy, ale zalecałbym duuużą wstrzemięźliwość zwłaszcza, że idą wybory.

@kishibashi:
  • Odpowiedz
@badreligion66: myślę że warto w tym miejscu zauważyc pewną analogię. prigożyn zaczynał od prywatnej sieci restauracji a później za kontrakty państwowe tworzył sieci farm troli. Szop dostał podobno 0,5mld zł i według stenogramów również tworzył farmy trolii. Jesteśmy bardzo blisko rosyjskich standardów demokracji.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna dawno nie, pamiętam z 10-15 lat temu boom na takie firmy i część wzorów była spoko, czy to z Red is bad czy wroclawskiej surge polonia.
Gdzieś się dzisiaj przewinął Duda w koszulce tylko ze znaczkiem flagi, całkiem elegancki wzór
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: No ja rozumiem, że covid, że respiratory i że szybko, ale naprawdę trzeba było wysyłać pieniądze facetowi, który wcześniej zrobił identyczne oszustwo na dostawach trotylu do nitro-chemu?
  • Odpowiedz
ale naprawdę trzeba było wysyłać pieniądze facetowi, który wcześniej zrobił identyczne oszustwo na dostawach trotylu do nitro-chemu


@pawel1410: oczywiście że trzeba, bo lepszy patriota-oszust, który wyciera sobie mordę białoczerwoną flagą i w której firmie działał @eduardo-garcia, niż jakiś lewak który jeszce będzie chciał wszystko mieć na papierze i może co najgorsze szyć patiotyczne rzeczy w Polsce, skoro można to zrobić taniej w Bangladeszu
  • Odpowiedz