Wpis z mikrobloga

Haha. No jasne. Do ustalenia pozostaje tylko, czy działałem w Red is Bad, czy Nitro-Cemie xD

A tak serio: powiedz chłopie, bo nie chce mi się szukać wśród twej radosnej twórczości - wybucha wojna. Zostajesz walczyć, czy pakujesz rurki? Tyle a propos wycierania sobie gęby flagą, ptysiu.

@niochland:
  • Odpowiedz
@niochland: wchodzenie w dyskusje z miesięcznym kontem (@eduardo-garcia), które jest pewnie kolejnym backupem po banie na głównym, mija się z celem. Troll narobi syfu, dostanie bana i założy następne konto. Lepiej ignorować i dawać na czarna, a przejściu tego konta w stan "silver" wywalić z czarnej.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 ty tak na serio? Tu nie chodzi o promowanie marki tylko o wyciąganie publicznych pieniędzy. Pytanie gdzie te pieniądze trafiały, mam nadzieję że się dowiemy. Dostał 500baniek wydał 1/5 gdzie jest reszta w czyje łapy poszły te pieniądze.
  • Odpowiedz
@whitef84 ja tu widzę 2 sprawy, 1 właśnie kradzież publicznej kasy przy okazji covidu czy wojny. Naganne acz nie ruszy to publiczności bo się znormalizowalo w Polsce. Minister kupuje szczepionki z zapisem X5, jakieś respiratory w nagłej procedurze, maseczki bez atestów, szpitale covidowe itd. jest możliwość przepalenia kasy bez konsekwencji to to zrobią.
A 2 sprawa prezydent promuje lokalną markę i to dla mnie jest ok. Nie mam pretensji jak premier Niemiec
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 wydaje się jednak że promowanie akurat tej marki przez polityków nie jest przypadkowe może miało na celu ocieplenie wizerunku i podbicie sprzedaży. Poza tym ceny tych ciuchów są mega wygórowane, śmierdzi pralnią pieniędzy.
  • Odpowiedz
Te fajnokremlaki, które rozpoczęły budowę gazoportu, wybudowały Baltic Pipe ogłaszając


@eduardo-garcia: Za bardzo spłyciłeś temat. Fajnokremlaki nie rozpoczęły budowy gazoportu, bo nawet nie ustaliły miejsca pod budowę (wybór ostateczny miejsca i budowa ruszyła już za po-psl). Chodziło ci pewnie o sam fakt zainicjowania planu budowy gazoportu, wstępne przygotowania, powołanie spółek itd. a w takim kontenkście, to Baltic Pipe nie jest projektem pisu, tylko przecież jest to planowana inwestycja na grupo przed
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 serio porównujesz światowy koncern z podrzędną polską firmą? W cenie Nike masz marketing sponsoring etc. No i przede wszystkim modę! To że buty Jordan kosztują np. 1000zl nie wynika z ich wartości produkcji tylko wynika z tego że taka jest moda, ilość ich jest ograniczona i ludzie są gotowi tyle za nie dać.
To teraz powiedz mi z czego wynika cena 300zl za bluzę z napisem Polska?
  • Odpowiedz
Za bardzo spłyciłeś temat. Fajnokremlaki nie rozpoczęły budowy gazoportu, bo nawet nie ustaliły miejsca pod budowę (wybór ostateczny miejsca i budowa ruszyła już za po-psl). Chodziło ci pewnie o sam fakt zainicjowania planu budowy gazoportu, wstępne przygotowania, powołanie spółek itd. a w takim kontenkście, to Baltic Pipe nie jest projektem pisu, tylko przecież jest to planowana inwestycja na grupo przed jego realną budową.


Otóż, pachnący zakaukaską stopą, ujeżdżający Ładę, dżentelmenie. Raczyłeś był
eduardo-garcia - >Za bardzo spłyciłeś temat. Fajnokremlaki nie rozpoczęły budowy gazo...

źródło: gazoport-historia

Pobierz
  • Odpowiedz
@whitef84 no i w Polsce była moda na taką patriotyczną odzież.
Nike czy tam adidas wola 500zl za tshirt w polskich barwach. Wynika to z popytu, są klienci za tyle to sprzedają za tyle. Nie będzie, to cena spadnie
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Nie, to Andrzej Izdebski widniejący na czarnej liście ONZ za kontakty ze zorganizowanym grupami przestępczymi, łamanie embarga na sprzedaż broni, wspólnik Wiktora Buta, któremu Morawiecki przelał 50 mln za nieistniejące respiratory, bo pandemia.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 szczerze nie kojarzę nikogo kto nosi takie ciuchy na ulicy widać Sebastianów w koszulkach PitBulla, ciuchy patriotyczne to margines. Za to w butach Nike chodzi 90% dzieciaków 12-18lat. Zerknij na ceny ciuchów patriotyczny konkurencji koszulki masz od 39zl bluzy za 100zl jak ktoś ma potrzebe w czymś takim chodzić to wybierze tańsze. Nic nie broni tej cenny nie ma na to az takiego popytu.
  • Odpowiedz
@whitef84 teraz margines, ale parę lat temu były dość popularne. Teraz widzę 130zl za tshirt czyli 3-4 razy taniej niż koszulka z biało-czerwonymi barwami od adidasa to ktoś się skusi. Jeżeli to rozsądną jakoś to nie jest drogo
  • Odpowiedz