Wpis z mikrobloga

dzieci ukraińskie mają pierwszeństwo i nie ma miejsca dla dzieci polskich to prawda. Odpowiadam - gówno prawda.


@plastic11: Oczywiście, że prawda, a twój argument brzmi jakby Niemiec na wsi powiedział, nie no u mnie w ogóle w miejscowości nie ma prawie migrantów, jest kilka ale są grzeczni, więc wcale nie ma gwałtów, zabójstw, kradzieży robionych przez migrantów w Niemczech. To raz, a dwa, że sporo dzieci jest tylko rejestrowane żeby zabrać
  • Odpowiedz
@niech_ktos: W aptece podaje się numer PESEL i nikt z tego nie robi wielkiego halo. Sam PESEL bez innych danych to ciąg 11 bezwartościowych cyfr. Tak samo imie i nazwisko to nie jest gwarancja, że chodzi o tę konkretną osobę. Wpisz wyszukiwanie jakieś dane swoje albo znajomego to zobaczysz ile osób wyskoczy. Pod warunkiem, że nie ma się egzotycznego imienia i nazwiska, choć i tu można się zdziwić.
  • Odpowiedz
Przy okazji mogłem zweryfikować, czy to pierdzielenie, że dzieci ukraińskie mają pierwszeństwo i nie ma miejsca dla dzieci polskich to prawda. Odpowiadam - gówno prawda.


@plastic11: to pierwszenstwo obowiazywalo chyba 2 lata i nie zostalo przedluzone
  • Odpowiedz
Jakby nie wywiesili to pewnie napisałbyś, że musisz się umówić z nauczycielem w bunkrze bez zasięgu gsm sprawdzić czy Twój bąbelek jest w 3A czy B xD
  • Odpowiedz
@niech_ktos: i co z takimi danymi jest ktoś w stanie zrobić? W krsie masz imiona, nazwiska i jeszcze pesele do tego. To nie jest też jakaś informacja szczególnie wrażliwa jak dane medyczne.
  • Odpowiedz
Jak cię lekarz woła po nazwisku to też aferę robisz?


@Krupier: ackchyually, w styczniu byłem u lekarza na opiece nocnej i babka zawołała tylko po imieniu. Razem ze mną wstał jeszcze jeden facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


i po co te kampanie przeciwko umieszczania danych/zdjęć dzieci w social media


@niech_ktos: nie czujesz różnicy między tabelką imię/nazwisko na drzwiach przedszkola, a wstawianiu mnóstwa zdjęć dzieci na swoim
  • Odpowiedz
ackchyually, w styczniu byłem u lekarza na opiece nocnej i babka zawołała po tylko po imieniu. Razem ze mną wstał jeszcze jeden facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tak, z powodu RODO


@NieBendePrasowac: no to jakaś nieogarnięta bo rodo nic do tego nie ma.
  • Odpowiedz