Wpis z mikrobloga

Szkoła podstawowa gdzie zapisuję mojego bąbelka umieściła listę osób zakwalifikowanych - pełne imię i nazwisko ponad 150 dzieci na głównych drzwiach szkoły i sobie to wisi od kilku dni. Zgłaszać to gdzieś?
#szkola #niebezpiecznik #dzieci
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mojego bąbelka


@niech_ktos: chcesz poradę? Napiszę Ci poradę.

Powiedzmy sobie szczerze: wszyscy mają Cie w dupie i te wyniki rekrutacji. Zrób dymy, to wtedy będziesz miał pewność, że wszyscy Cie znają, ale nie przez "charakterystyczne nazwisko", tylko przez dziwactwo i narcyzm.
Zrób dymy w sekretariacie, to panie już zadbają, abyś był rozpoznawalny i miał "łatwiej", a wtedy będziesz mógł zrobić wpis jak Cie gnębią. Zrób tak, żeby inne dzieci się dowiedziały, że dzieciak się wstydzi jak się nazywa, to inni zadbają o
Kolarzino - >mojego bąbelka

@niech_ktos: chcesz poradę? Napiszę Ci poradę.

Powiedzm...

źródło: comment_T42nnfTAK9OexFu4zPZgfKjZOqC8ayCx

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
slaby bait 3/10


@19216811: normalne pytanie i słabe, agresywne odpowiedzi. Akurat jestem od miesiąca za granicą i ludzie tu są wyluzowani, i aż zapomniałem, że w Polsce ludzie tryskają jadem z byle powodu.
  • Odpowiedz
Mając charakterystyczne nazwisko mogę nie mieć np. ochoty by całe miasto lub cała Polska (bo ktoś zrobi zdjęcie i wrzuci do neta) wiedziało gdzie moje dzieci chodzą do szkoły.


@niech_ktos: jeśli komuś zależy na stalkowaniu Twoich dzieci, to taka lista jest najmniejszym problemem - i tak by do takiej informacji taka osoba dotarła i bez listy (swoją drogą, tak, na pewno będzie jeździć po wszystkich szkołach w mieście, żeby szukać,
  • Odpowiedz
@niech_ktos: ale to Ty chcesz kręcić aferę tam, gdzie jej nie ma. Ciężko uwierzyć, że siedzisz za granicą. Chyba, że w jakichś Chinach czy podobnie "wyluzowanym" społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niech_ktos: nie wiem z czym masz problem, jak to normalna sprawa jest i zawsze tak było. Musisz się naprawdę wstydzić swojego nazwiska albo szkoły gdzie dzieciaka zapisałeś że masz problem z tablicą przyjętych xD
  • Odpowiedz
@niech_ktos: xD nie wiem czy bejt czy nie, ale coś czuję, że przez karierę edukacyjną bombelka będziesz bardzo u----------m rodzicem dla szkół

"PROSZĘ PANIOM BO BRAJANEK DOSTAŁ TRZY MINUS, A WEDŁUG MNIE ZASŁUGUJA NA TRZY PLUS"
  • Odpowiedz
Nikogo to nie obchodzi.
A już na pewno nie UODO.
Jak będziesz to próbował zgłosić, to zarzucą cię formularzem na kilka stron żeby ci się odechciało takich numerów w przyszłości. Biurokracją leczą ludzi z chęci do zgłaszania takich rzeczy żeby mieć święty spokój.
  • Odpowiedz
Ale prowadzasz dziecko do szkoły z workiem na głowie


@plastic11: ma dwa furgony bez okien, oba takie same, wyjeżdżają na raz z żoną z garażu i jeden wiezie gunwiaka a drugi na pusto (jak z hajsem z NBP). Potem na rondzie robią trzy kółka i z niemca jedno do szkoły a drugie do Biedronki. Petycja o śluzę w szkole na razie bez odpowiedzi
  • Odpowiedz
@niech_ktos: może weź się zainteresuj przepisami prawa oświatowego, bo będziesz w jeszcze większym szoku, jak nauczyciele będą sprawdzać listę obecności odczytując GŁOŚNO imiona i nazwiska uczniów. Albo jak sobie uświadomisz, że szkoła przechowuje twoje dane (tel., mail, adres) wraz z peselem dziecka.

Taka forma jest przewidziana przepisami. I tyle.
  • Odpowiedz