Wpis z mikrobloga

@Toreo: Ruscy robią dokładnie to samo xD nie mam pojęcia jakby mnie musieli #!$%@? zachęcić do udziału w tej wojnie kiedy tych filmów z dronów są tysiące z obu stron xD To już szturmy z czasów wielkiej wojny wydają się mniej bezsensowne
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ogólnie te nagrania z dronow zakłamuja rzeczywistosc, w internecie sa same nagrania z dronów wiec myslimy ze te drony tam robia sieczke a w rzeczywistosci ukrainski pilot potrafi zuzyc dziennie 30-40 dronow nie zabijajac 1 wroga, sami ukraincy mowili ze gorsza jest artyleria i bomby niz te drony, ale po prostu na nich sa kamerki wiec od razu leci do neta, bomby rzadko kto nagra
  • Odpowiedz
@artiom143: co nie zmienia faktu że twoja ostatnia minuta życia to może być uciekanie przed dronem którego 18 letni pilot ma świetną zabawkę i woli ciebie pomęczyć zanim ci urwie nogę.

Amunicja artyleryjska ma jeszcze mniejszą skuteczność, jaki procent pocisków w coś trafia? A jakoś tysiące osób ginie od tego.

Ja wiem że jest nadreprezentacja filmów z dronów w porównaniu do ich skuteczności, ale na hejto dzień w dzień wlatują
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Tak i nie. W terenach nasyconych WRE drony nie polataja, dlatego tak wazne dla wszystkich jest kupowanie masowo takich systemow do naszego wojska.
  • Odpowiedz
@rskk: Tylko że cała ta wojna wygląda tak że rusza się co najwyżej plutonami do walki o jakieś tam wsie i te drony wlatują w momencie kiedy pluton jest gdzieś tam w szczerym polu, albo w okopy na skraju lasu itd. ogólnie bezpośrednio na lini frontu. Dasz jakieś fancy systemy zagłuszające w tych okolicach to zaraz artyleria przekopie cały sektor.
  • Odpowiedz
gorsza jest artyleria i bomby niz te drony


@artiom143: To nie jest albo albo, tylko sumowanie #!$%@?.

Artyleria zawsze była głównym zabójcą na wojnie, a teraz doszły jeszcze drony, a będzie tylko gorzej kiedy dojdzie autonomiczne sterowanie i masowa produkcja.

A jak jeszcze wykombinują tanie i lekkie kamery termiczne to nawet w nocy od nich nie odpoczniesz.
  • Odpowiedz