Wpis z mikrobloga

@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: @GryllowameWazyvva @karakanjaroslaw @CrazyxDriver @PodniebnyMurzyn @SuperGosc11 byłem na zakupach i wyjeżdżając z miejsca parkingowego gdy już włączyłem się w sumie do ruchu pod dupe podjechał mi gość. Dogadalibyśmy się na miejscu, ale kretyn wynajął samochód nie ubezpieczając go (wynajął podobno na 2 dni - wczoraj) i niestety, ale ubezpieczalnia wymaga wezwania policji i tak się też stało. Ogólnie policjanci spoko, dali mi najniższy mandat jaki mógł być, bo jak sami mówili,
  • Odpowiedz
@ms93: Tego dokładnie nie wiem co miał na myśli, bo przecież jak przyjechali, to mandat już i tak by musiał być wystawiony zgodnie z taryfikatorem. Mi chodzi o to, że policja została wezwana, bo auto jest z wypożyczalni co jest wymogiem podczas kolizji.
  • Odpowiedz
@karakanjaroslaw: No ja tam nie wiem, ale wiem, że podali nam numer "KW", bo podobno ubezpieczalnia będzie o to pytać i podobno oni będą tam widzieć czy zostałem ukarany lub nie. Bo tak jak wcześniej pisałem, byli poirytowani, że się nie dogadaliśmy bez ich wezwania. Mało tego, patrzyłem teraz w necie na kolizje, to owszem minimum jest 1000zł mandatu, ale skąd oni wzięli 10 puntków skoro w necie widzę, że 6
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: istnieje możliwość odwołania od przyjętego mandatu w ciągu 7 dni, ale prawdę mówiąc nie wiem, czy ta sytuacja się kwalifikuje. Musisz poszukać info w internetach. Jest też opcja, że ten parking był oznakowany jako strefa ruchu, wtedy jest 10 pkt.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: tak, słuchaj rad tego przygłupa karakanjaroslaw xD gość nie ma o niczym pojęcia ale zawsze się udziela i wprowadza w błąd. Nie pierwszy raz. Taki typowy internetowy prawnik, co wiedzę prawną czerpie z artykułów na stronach typu fakt, pudelek itd. Najgorsze to, że tą głupotę rozpowszechnia i wiecznie tutaj daje ludziom jakieś porady prawne nie mając o tym żadnego pojęcia
  • Odpowiedz