Wpis z mikrobloga

@BonerBogdan: Oj tam, wyluzuj. Mleko i tak się wylało. Zapłaciłem swój pierwszy w życiu mandat i trudno. W końcu musiał być ten pierwszy raz. Szkoda tylko mojej głowy w dniu wczorajszym, bo jestem kłębkiem nerwów od kilku miesięcy a wczorajsza sytuacja mnie #!$%@?ła. Teraz czeka mnie wymiana lampy tył, bo jest lekko pęknięta, nowy zderzak i będzie dobrze. Mam nadzieję.
  • Odpowiedz
sami mówili, że gdyby nie wypożyczalnia, to była by tylko stówka mandatu czy coś takiego


@Wezwoguleicstont: xD no tak za kolizje jest stówka mandatu czy coś, policjant tak powiedział
I wina typa bo nie trąbił, wiadomo
  • Odpowiedz
@piekuo Jak nie chcesz nic wnieść do dyskusji , to po #!$%@? się czepiasz najmniej ważnych kwestii? Ja napisałem co mówił policjant i jak masz z tym problem, to wypad ;) Nigdzie nie napisałem, że to jego wina bo nie trąbił, co Ty #!$%@? #!$%@? typie. Nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Co za dzban, matko bosko kochano xD
  • Odpowiedz
@BonerBogdan:

tak, słuchaj rad tego przygłupa karakanjaroslaw xD gość nie ma o niczym pojęcia ale zawsze się udziela i wprowadza w błąd. Nie pierwszy raz. Taki typowy internetowy prawnik, co wiedzę prawną czerpie z artykułów na stronach typu fakt, pudelek itd. Najgorsze to, że tą głupotę rozpowszechnia i wiecznie tutaj daje ludziom jakieś porady prawne nie mając o tym żadnego pojęcia


A co nie tak napisałem policyjny przygłupie? xD Wysrałeś
  • Odpowiedz