Wpis z mikrobloga

@Lewusx: ile masz wzrostu? musze przyznac, ze jak na 69kg to nie mam pojecia jakim cudem zrobiles tak #!$%@? wielkie miesnie. nie miesci mi sie to w glowie. jak wazylem kiedys 65kg przy 180cm to wygladalem jak z auschwitz, a ty przy 69kg wygladasz jakbys mial #!$%@? polowe miasta xd
  • Odpowiedz
sam jesteś zakolaniem piszesz na tagu #finasteryd a do innych się #!$%@? dzbanie. Plus łysienie to kwestia genetyki


@SzmaragdowySmok: już nie zakolak, bo włosy odrosły on minoxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jedyną osobą która się #!$%@? jesteś ty.
I łysienie to może i kwestia genetyki, ale waląc sterydy możesz bardzo przyspieszyć konsekwencje swojej "genetyki".
  • Odpowiedz
  • 1
@Dorken: Bo mięsa miałem na sobie więcej, tylko jak głupek pchałem się do kategorii poniżej 70kg. Drugą rzecz to zadaj sobie pytanie czy ważąc 65kg, miałeś 5% tkanki tłuszczowej, bo to też ważne. :D
  • Odpowiedz
@Lewusx: ta analogia to bardzo na okrętkę.
Tylko, że ja natural, który zaczął łysieć samoistnie i coś z tym zrobił. Ty z kolei przyspieszyłeś sobie starość swojej bujnej czupryny.
  • Odpowiedz
A podchodzisz do każdego żula na ulicy i pytasz czy nie przeszło mu przez myśl że się krzywdzi?


@Lewusx: ale żul nie chwali się byciem żulem w internecie. Ty się natomiast chwalisz swoim komicznym obecnie wyglądem. Jaki masz w ogóle plan dalej? Przecież będziesz musiał się do usranej śmierci faszerować, żeby w części chociaż taką masę mięśniową utrzymać.
  • Odpowiedz
  • 5
@Bover: Jestem zawodnikiem kulturystyki, zarabiam dobre dla mnie pieniądze, spełniam ambicje sportowe, do około 35-37 roku życia będę startował, potem emerytura, zejście do 90-100kg normalnej sylwetki i spełnianie się jako trener.
  • Odpowiedz
@Lewusx: na front sie szykuj z ruskimi walczyć niebawem a nie jakieś emeryturki w glowie haha :D nasze pokolenie w 75% nie dożyje przyszłego dzisięciolecia
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx a jeśli można zapytać, czy aktualnie kulturystyka to Twoje jedyne źródło utrzymania? Nie musisz odpowiadać, zrozumiem, kasa temat drażliwy
  • Odpowiedz