Wpis z mikrobloga

@Lewusx: Ale się zesrały wykopki.
Patrząc na pierwsze zdjęcie to z normalnym fatem i bez towaru mogłeś spokojnie 85-90kg ważyć z super sylwetką plażową czyli też kawał chłopa.
Jesteś pogodzony z dożywotnim trt po zakończeniu kariery?
  • Odpowiedz
  • 2
@Dassault: Taak, trt to żaden problem. Jak teraz igłę mam w sobie codziennie, a na ryt będę miał co 3 dni, to już będzie różnica. ;)

@Ddudu Nie, nawet nie byłbym w stanie się przygotować do zawodów bo kasę wygrywa top5 zawodów pro, a przede mną jeszcze lata pracy zanim się w to top5 wbije, o ile kiedyś mi się uda bo jest to absurdalnie trudne. Za top5 też nie wyżyję,
  • Odpowiedz
Jestem zawodnikiem kulturystyki, zarabiam dobre dla mnie pieniądze, spełniam ambicje sportowe, do około 35-37 roku życia będę startował, potem emerytura, zejście do 90-100kg normalnej sylwetki i spełnianie się jako trener.


@Lewusx: to się w sumie #!$%@?łem jak idiota xD. No to zmienia postać rzeczy w stu procentach. Plus zajebiście układa życie i chroni przed używkami taka pasja.
  • Odpowiedz
@Lewusx: zastanawia mnie widoczność mięśni brzucha u Ciebie. Np na focie po lewej widać bardzo dobrze żyły na rękach, docięte nogi itp, bf q okolicy 10%? A sześciopaka i tak za bardzo nie widać.
Po prawej w sumie podobnie. Taka natura?
  • Odpowiedz