Wpis z mikrobloga

Jakąś godzinę temu się pytałem co się dzieje z PKP Carbo. Przypomniało mi się, że niedawno politycy KO alarmowali, że PiS zrujnował tą branże. Tu link. Co robi Dobski? "Hehehe ale przynajmniej będą się uśmiechać". Co tam, że to PiS swoją polityką doprowadził do masowych zwolnień i takiego stanu PKP Cargo. Teraz rządzi Tusk, więc można mu zarzucić dosłownie wszystko bez weryfikowania tego, czy faktycznie on jest za coś odpowiedzialny XD
#polityka #sejm #bekazpisu #pkp #pkpcargo
Koziom - Jakąś godzinę temu się pytałem co się dzieje z PKP Carbo. Przypomniało mi si...

źródło: Screenshot_20240527_134644_Chrome

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Wszystko co negatywne zrzucanie na PiS a pozytywne - mimo, że zawdzięczane pisiorom przypisujecie ryzemu. Ten tag jest zbiorowiskiem .... Mógłbym nazwać to miejsce "wysypisko" ;)
  • Odpowiedz
@Koziom: z informacji insideowych wiem, ze jak zaczela sie wojna i sciagali wegiel z #!$%@? to pozrywali wszystkie kontrakty bo byl wegiel do wozenia, a jak wegiel sie skonczyl to zabraklo pracy xD
  • Odpowiedz
@Koziom: restrukturyzacja i ratowanie finansów firmy? EEEEE lepiej dać czternastki, a jak juz jebnie, to podrzucić orlenowi do koszyka, albo sprzedac ruskim za bezcen :)
  • Odpowiedz
@jaroty spółka zadłużona po brzegi wykazujac zysk ponieważ sprzedawała własne składy i ziemię pod torami.
Akcje idą w górę. Obecnie to jedyna nadzieja na normalizację w cargo.
  • Odpowiedz