Wpis z mikrobloga

Ekstrawertyczna juleczka egzaltacyjna dziwi się że pracujący za najniższą krajową kontroler biletów w komunikacji miejskiej nie zna 5 języków i nie skończył co najmniej 2 kierunków studiów.

Zamiast podejść i się po prostu odezwać lepiej nagrać tiktoka pokazującego wszystkim swój skrajny niedobór środka uspokajającego.

#bekaztwitterowychjulek #truestory #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Ekstrawertyczna juleczka egzaltacyjna dziwi się że pracujący za najniższą...
  • 143
  • Odpowiedz
@WielkiNos obcokrajowiec który gdzieś przyjeżdża i używa komunikacji miejskiej, powinien się tego jednego słówka nauczyć, żeby wiedzieć ocb, ale założę się że palił głupa bo na gapę jechał
  • Odpowiedz
@WielkiNos ja kiedys tak zrobilam w kfc jak chcialam skorzystac z toalety niczego nie zamawiajac xD jak sprzataczka przy wychodzeniu mnie zaczepila to tez zaczelam „I don’t understand” i mi sie upieklo xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos o, kto to wrócił z banu, i już odrazu wciska nos w nie swoje sprawy

poza tym, j0leczka akurat ma rację, nieznanie angielskiego, będąc kontrolerem w dużym mieście, gdzie jednak są tysiące turystów, jest bardzo słabe.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Może następnym razem tępa dzida zamiast się przyglądać i nagrywać filmiki po fakcie to zwyczajnie podejdzie pomóc? ....
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak kiedys w Niemczech zadzownilem na policje bo odholowano mi auto to babka powiedziala, ze jestesmy w Niemczech wiec mowimy po niemiecku xD
  • Odpowiedz