Wpis z mikrobloga

Ekstrawertyczna juleczka egzaltacyjna dziwi się że pracujący za najniższą krajową kontroler biletów w komunikacji miejskiej nie zna 5 języków i nie skończył co najmniej 2 kierunków studiów.

Zamiast podejść i się po prostu odezwać lepiej nagrać tiktoka pokazującego wszystkim swój skrajny niedobór środka uspokajającego.

#bekaztwitterowychjulek #truestory #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Ekstrawertyczna juleczka egzaltacyjna dziwi się że pracujący za najniższą...
  • 143
  • Odpowiedz
@WielkiNos: przygłup tyle się naszczekał do telefonu opowiadając kretyńską historyjkę, a wystarczyło podejść i przetłumaczyć obcokrajowcowi słowa kontrolera i nie musielibyśmy teraz słuchać głupiej pipki
  • Odpowiedz
ona się tak egzaltuje


@WielkiNos: egzaltuje żeby robić przestawienie dla lajkujacej ją widowni, tak samo jak ci ludzie co streamują granie w gierki i drą #!$%@?ę jak coś wyleci na ekranie, gdyby nie streamowli to by byli cicho, ale że leci przekaz w eter to musi być dramatycznie
  • Odpowiedz
Dlatego wymagana jest znajomość języka na poziomie A2 :)


@peszek_leszek: #!$%@? mać, ale fikołka zrobiłem xDDD

#!$%@?ło mi się. Zazwyczaj litera "A" oznacza zajebistość, a zapomniałem, że w tym #!$%@? europejskim systemie oceniania jest na odwrót i "A" oznacza początkującego :D

Moja kulpa.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: gdzie bilet kosztuje 1.60 zł? To jakiś na jeden przystanek? Świetna Julka, jakoś nie słyszałem aby podeszła i pomogła temu biedakowi. Ma ktoś całość jej wypocin na temat tego, że kontroler uczył się innego języka w szkole.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: akurat ma odrobinę racji. Kilku słów mogliby się nauczyć. Szczególnie, że żyjemy w czasach technologi gdy tłumaczyć możemy z użyciem narzędzi elektronicznych. Tylko, że to nie problem samego kontrolera, a pracodawcy. Temu zaś nie zależy na odpowiednim informowaniu turystów, bo liczy sie zarobek z opłat dodatkowych.
Wystarczy wydrukować ulotki w czterech językach: polski, angielski, hiszpański, francuski. Rozwiesić na każdym przystanku. Ulotka ma informować jak wygląda przebieg kontroli i co pokazać, jak wygląda legitymacja kontrolera.
Kontroler musiałby znać dosłownie kilka fraz:
- ticket control
- contrôle des billets
- control
  • Odpowiedz
  • 2
@WielkiNos No czego może oczekiwać dwóch facetów w komunikacji miejskiej sprawdzających bilety xD

Typ pewnie jechał na gapę i próbował ominąć karę, grając zagubionego turystę, a jakaś Julka robi z tego dramę.
  • Odpowiedz
  • 5
@WielkiNos j0lka wyszła z domu deweloperskiego ojca i doświadczyła rzeczywistości. Osobiście jako kontroler biletów który pewnie codziennie po kilka razy męczy się z debilami tez bym nie miała cierpliwości. Można też to odbić w drugą stronę, czemu tursta nie wykazał się empatią, rozumieniem, inteligencją i nie wyjął google tłumacza? XD
  • Odpowiedz