Wpis z mikrobloga

Lidl to ma chyba najmniej responsywne kasy samoobsługowe. Chcę sobie skasować bułkę jakąś, więc klikam "pieczywo", czekam czekam nic się nie dzieje. No to chcę kliknąć jeszcze raz, już palcem prawie ekran dotykam i jeb nagle się postanowiła załadować lista pieczywa i ja sobie kliknąłem jakieś pieczywo którego nie chciałem. Teraz się muszę cofnąć i znowu wejść w pieczywo, oczywiście za drugim razem znowu się tak długo ładuje. Nie wiem jak to oni zaprogramowali, oni tam zdjęcia tych produktów tak długo ładują za każdym razem czy co? Przecież to gówno jest do poprawy, bo ewidentnie na #!$%@? zrobione. Cache czy coś dodajcie do tych kas

#lidl #niepopularnaopinia #programista15k #oswiadczeniezdupy #zakupy #polska #zalesie
Ryptun - Lidl to ma chyba najmniej responsywne kasy samoobsługowe. Chcę sobie skasowa...

źródło: lidl_kasa_zdjecie

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
już palcem prawie ekran dotykam


@Ryptun: a da się inaczej "kliknąć pieczywo" niż dotykając ekran palcem? Dodajesz je do koszyka falami elektromagnetycznymi z palca, który jeszcze nie dotknął ekranu? xD
  • Odpowiedz
  • 1
a da się inaczej "kliknąć pieczywo" niż dotykając ekran palcem? Dodajesz je do koszyka falami elektromagnetycznymi z palca, który jeszcze nie dotknął ekranu? xD


@Pandillero: chodzi o to że menu się zmieni gdy jestem w trakcie dotknięcia ekranu ale tego ekranu jeszcze nie dotknąłem, a jak już mignie to nie zdążę zareagować, timing tam jest idealny żebym się na to prawie za każdym razem złapał (rzadko do lidla chodzę, to nie
  • Odpowiedz
@sruba_m3 no bo jak masz w tej siatce np pączka i drożdżówkę to kładziesz na wagę i klikasz pierwsze paczek i nie masz komunikatu żeby odłożyć tylko następny produkt klikasz np drożdżówkę odkładasz i ci zlicza zsumowana wagę pewnie i kasujesz dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ryptun jak wiesz, że jest opóźnienie i dalej za każdym razem się na to łapiesz, to współczuję Tobie jako graczowi. Tak, w moim lokalnym Lidlu też jest lag na pieczywie ale zajmuje to max sekundę, wystarczy poczekać zamiast klikać w ciemno. I tak, uważam że Lidl ma świetnie kasy samoobsługowe, chociaż też mają swoje wady. Jak wszystko
  • Odpowiedz