Wpis z mikrobloga

Kurde zakładam działalność, ale nie mam pomysłu na nazwę. Pomyślałem, że może szanowne grono Mirków i mirabelek coś pomoże wymyślić. Zobowiązuję się do opłacenia dużej picki dla osoby, której pomysł wykorzystam.

O działalności: zajmuję się pracami na wysokości, zazwyczaj w dostępie linowym, czyli innymi słowy jestem alpinistą przemysłowym. Usługi, które świadczę, to: Mycie, malowanie dachów, oraz elewacji, wycinka, montaże konstrukcji i reklam, antykorozja, prace dekarskie (rynny, naprawa poszycia dachu, obróbki blacharskie, uszczelnienia przecieków), prace murarskie, usługi spawalnicze itd.

Generalnie większość firm, które znam, ma przedrostek ALPIN w nazwie, np alpintech, albo alpinjet itd. wolałbym tego uniknąć. Do tej pory wymyśliłem nazwę WYSOKO, to jedyne co mi przychodzi do głowy xD

#pracbaza #pytanie #dzialalnosc #glupiewykopowezabawy
pozwolę sobie również otagowac #rozdajo
  • 86
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram rozumiem że POLALPIN odpada? Albo ALPINEX :D a tak serio to też bym celował w coś ze sky albo high, chwytliwe i łatwo wymówić:) tylko tutaj ty bardziej będziesz znał specyficzne słowa dla twojej branży żeby było to łatwiej powiązać
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: kilka pierwszych liter swojego imienia, później POL, a później coś co pozwoli na sam koniec dodać X.

Jak to pracę na wysokościach to połącz to jeszcze ze słowem wysoko

WYSOKO-GRZEGORZPOLEX
  • Odpowiedz