Wpis z mikrobloga

Kurde zakładam działalność, ale nie mam pomysłu na nazwę. Pomyślałem, że może szanowne grono Mirków i mirabelek coś pomoże wymyślić. Zobowiązuję się do opłacenia dużej picki dla osoby, której pomysł wykorzystam.

O działalności: zajmuję się pracami na wysokości, zazwyczaj w dostępie linowym, czyli innymi słowy jestem alpinistą przemysłowym. Usługi, które świadczę, to: Mycie, malowanie dachów, oraz elewacji, wycinka, montaże konstrukcji i reklam, antykorozja, prace dekarskie (rynny, naprawa poszycia dachu, obróbki blacharskie, uszczelnienia przecieków), prace murarskie, usługi spawalnicze itd.

Generalnie większość firm, które znam, ma przedrostek ALPIN w nazwie, np alpintech, albo alpinjet itd. wolałbym tego uniknąć. Do tej pory wymyśliłem nazwę WYSOKO, to jedyne co mi przychodzi do głowy xD

#pracbaza #pytanie #dzialalnosc #glupiewykopowezabawy
pozwolę sobie również otagowac #rozdajo
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Randy_the_Ram: sporo wykop juz widzial takich prozb, zadna przynajmniej oficjalnie nie zakonczyla sie wykorzystaniem czyjejs propozycji, no ale niech stracę. niesprecyzowales czy ma byc tylko polska nazwa czy niekoniecznie wiec trzymaj pare pl i eng

Stromo
NoStromo

akro (od
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: high quality, nazwa dwuznaczna bo wysoka jakość jak i kojarzy się z pracą na wysokości. No i na samochodzie lub wizytówce oczywiście High quality - usługi alpinistyczne.

Jak jesteś złota rączka prac na wysokości to zamiast złota rączka, to np. zlota (tutaj pada nazwa sprzętu alpinistycznego, który jest w miare kojarzony) np. złoty czekan. Albo AUuuuuu - alpinizm użytkowy dla domu i jakiś wilk w logo
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram jak coś wybierzesz, to napisz do mnie, zrobię Ci logo, też stawiam swoją działalność, więc nie chce kasy, zamiast tego możesz wpłacić parę zł na kogoś potrzebującego
  • Odpowiedz