Wpis z mikrobloga

@limitless93: no niedawno był mirkoanonim różowej (będącej świadkiem jak koleżanka zdradza chłopaka) i jej konkluzja była taka: Nie mam sumienia niszczyć mu życia
Więc proste pytanie: skoro kobiety nie są lojalne wobec mężczyzn, dlaczego faceci mają być lojalni wobec kobiet?
  • Odpowiedz
@limitless93: Co myślicie żeby zrobić w tej sytuacji? Moja żona jest bi i czasem udaje nam się zorganizować jakiś trójkąt co jest bardzo trudne, bo one jest wybredna co do dziewczyn, a też ciężko znaleźć taką, która by się na to zgodziła. Na szczęście poznałem w pracy super laskę, z którą zaiskrzyło i świetnie nam się spędza czas, spotykamy się z nią regularnie. Czasami wspólnie, a czasami osobno. Czasem z żoną
  • Odpowiedz
@limitless93: Niech sobie sami radzą, ja dbałbym tylko o siebie w tej trudnej sytuacji - imo po co się jeszcze dodatkowo babrać w emocjach drugiej pary - zaraz będziesz dealować z jakimiś pretensjami, rozkminiać to, zastanawiać się. Po co Ci to. To ich sprawa.
  • Odpowiedz
@Bananek2: zapomniałeś dodać, że ten świr zaglądał jej w telefon. Żona jest po studiach na KUL i powiedziała że to trzeba zgłosić odpowiednim organom. Debatujemy teraz czy koleżanka nie powinna zawiadomić policji o tym, żeby gościa wykopali z mieszkania, bo stanowi zagrożenie dla koleżanki
  • Odpowiedz
Twoja eks nie rozwala ich małżeństwa, ten koleś z pracy to robi zdradzając.


@notoelo: tyle że koleś by pewnie sam na taki pomysł zdrady nie wpadł bez pomocy #!$%@?ącego się nagle #!$%@?, zakładając prawdziwość historii to ona sie #!$%@?ła i rozwaliła, on sie na to po prostu godził. Co nie znaczy że jest bez czy z mniejszą winą.
  • Odpowiedz
no niedawno był mirkoanonim różowej (będącej świadkiem jak koleżanka zdradza chłopaka) i jej konkluzja była taka: Nie mam sumienia niszczyć mu życia


@adamssson: ale to jest gunwo a nie analogia - co innego, jak jesteś zdradzany i donosisz, co innego jak w ogóle nie jesteś stroną w sprawie i donosisz. #!$%@? się między wódkę a zakąskę najczęściej źle się kończy dla #!$%@?ącego. od takich spraw najlepiej trzymać się z daleka.
  • Odpowiedz