Wpis z mikrobloga

@limitless93 Dobrze to rozegrałeś. Wyważona wiadomość, a jak jego żona woli pozostawać w nieświadomości to jej sprawa. Nie zbawisz nikogo na siłę. Zrobiłeś co było trzeba, sumienie masz czyste.
  • Odpowiedz
#!$%@? typowi screeny z rozmow na walla na fejsie i elo


@l4rv4shu: @limitless93 nie rób tego xD
Prawdziwego faceta można poznać po tym, że załatwia takie sprawy bez emocji. To je jeszcze bardziej wkur...ia. Olej tą karynę miras, jeśli robi ci rogi już na początku związku to trudno budować z taką laską coś poważnego. Jakby doszła do 40stki z tobą to byś miał rogi jak stąd do afryki.
  • Odpowiedz
@limitless93: on pewnie już wcześniej przygotował sobie grunt pod taką aferę u żony, tekstami że koleżanka z pracy ma bardzo zazdrosnego faceta, który wkręcił sobie, że coś tam jest między nim i koleżanką na rzeczy, dlatego żona niewzruszona jakby czekała na taką wiadomość od Ciebie. Dobrze zrobiłeś Mireczku, ja bym wolała wiedzieć. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@Adriabba to bardzo prawdopodobny scenariusz, tak jak pisałem pierwszego redflaga miałem kilka miesięcy temu, natomiast wtedy skończyło się na tym że jestem nieracjonalnie zazdrosny i wymyślam (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Niewierna kobita powinna dziś na powitanie dostać soczystego liścia na odlew, następnie informację, że jej bolec może już kopać sobie dół bo z nim też będzie źle. Odegrać to na poważnie, z obłędem w oczach, tak żeby się obsrała i ostrzegła bolca stolca przed niebezpieczeństwem.
Jeśli nie jesteś w stanie tego teatru odstawić to na spokojnie, za jakiś czas wyśledzić gdzie się podziewają, z raz w miesiącu pociąć opony obojgu, może wynająć
  • Odpowiedz