Wpis z mikrobloga

@limitless93: Smutna reakcja tej dziewczyny, ja miałem odwrotne sytuacje, bo poinformowałem 2 facetów że ich laski są na tinderze i umawiają się na seks, jeden mnie zablokował, drugi zaczął mi grozić smiercią, że jak dotknę jego laskę to mnie #!$%@? xD, jako że byliśmy z tego samego miasta to zaprosiłem szczypiora na salkę stwierdzając, że chętnie się sprawdzę a potem chętnie pokaże kto komu pałę chciał #!$%@?ć no to też
  • Odpowiedz
@limitless93: heja ja mam taki apel do Ciebie i innych wykopowiczów, którzy pierdzielą coś o 'otwartym związku'
Usłyszeliście, że biją dzwony w jakimś kościele, ale nie wiecie w którym ;]

Otwarte związki są aktywnością, która znajduje swoje miejsce (a przynajmniej powinna) w szerszej grupie zwanej jako ETYCZNA nie monogamia.

W tej grupie są też inne aktywności/style
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, ale mnie zdrady obrzydzają do takiego stopnia, że jak czytam to mi się ciśnienie podnosi, a to nie dotyczy mnie.
Trzymaj się Miras i #!$%@?ć zdradzających maczetami.
  • Odpowiedz
  • 94
Dobra. Sprawa wygląda tak. Wróciła do chaty nic nie mówiąc. Zainicjowałem rozmowę na chłodno. Okazało się, że moja ex wie już od męża, że napisałem do jego żony. Nie wie jednak, jak to wygląda po ich stronie i czy rzeczywiście to olała, czy jednak u nich pożar.
Powiedziałem jej, że dopilnuje żeby ta żona dostała finalnie te screeny, bo tak jak pisaliście, oboje przedstawiają mnie jej jako niezrównoważonego i chorobliwie zazdrosnego wariata,
  • Odpowiedz
  • 21
@agilityhorse no chyba nie liczy, że wyszła to zapomnę o temacie, a wieczorem znajdziemy się we wspólnym łóżku. Szkoda mi trochę gorzkich słów już na nią, bo to walka z wiatrakami. Dziś raczej ona wyląduje na kanapie, dam jej deadline na wyprowadzkę do końca miesiąca, mimo tego, że większość z was oponuje za natychmiastowym outem. Chciałbym jednak do końca pozostać ludzki i zachować minimum klasy. Na pewno ograniczę kontakt do minimum
  • Odpowiedz
Obróciła się, #!$%@? drzwiami i wyszła


@limitless93: chyba nie ma na co czekac, tyllko w pierwszej kolejnosci wymienic zamki, zeby nie przyszla jak ciebie nie bedzie w domu. Zawolac do siebie kogos z bliskich przyjaciol lub rodziny, w razie gdyby wrocila z problemami lub asysta.
Potem poprosic, zeby sie spakowala i elo.
  • Odpowiedz