Wpis z mikrobloga

@limitless93: #!$%@?, aż się we mnie gotuje jak, zdradziecka szmata wyjeżdża z tekstami "oczekuje czegoś innego od związku" "nudzi mnie". Też miałem podobną sytuacje i słyszałem identyczne teksty, niczym kopiuj wklej. Co do mieszkania to dajesz jej czas do jutra i nic cię nie powinno interesować, jest dorosła, potrafiła #!$%@?ć pale innemu typowi to będzie też potrafić znaleźć sobie lokum
  • Odpowiedz
dam jej deadline na wyprowadzkę do końca miesiąca, mimo tego, że większość z was oponuje za natychmiastowym outem. Chciałbym jednak do końca pozostać ludzki i zachować minimum klasy.


@limitless93: xD gościu dajesz jej czas max do końca tygodnia (a najlepiej do jutra), niech idzie do fagasa mieszkać, szanuj się trochę xD
  • Odpowiedz
@limitless93: Chyba cie zdarło.XD Nie daje się dostępowi do mieszkania lasce którą właśnie usunąłeś z życia bo o ile ty się zachowasz z klasą to ona już nie koniecznie. A młode dupy w tym wieku mają od #!$%@? orbiterów którzy dla polizania jej cipki zrobią ci krzywdę albo zabiorą ci sprzęty lub zdemolują mieszkanie. Jak ona ma wywalone to tym bardziej nie będzie mieć skrupułów moralnych więc nie wiem na co
  • Odpowiedz
  • 70
@limitless93 Ziomek to nie jest Twoja żona. Nie macie dzieci. Wymień zamki. Mogą wyjść z tego różne cyrki łącznie z oskarżeniem o gwałt lub pobicie. Gotowa nasłać na Ciebie policję lub będzie siedzieć w Twoim mieszkaniu i co zrobisz? Sprawa jest krytyczna. Dla Twojego dobra wezwij ślusarza dziś lub jutro zapłacisz 100 Zeta wiecej ale przyjedzie z zamkiem. Co zrobisz jak ona wymieni zamek? Mało było taki spraw w Polsce? Na niektórych
  • Odpowiedz
@limitless93: rozegrałeś to jak rozegrałeś, ale jakieś deadline do końca miesiąca to śmiech na sali. Spakuj jej rzeczy i jak wróci wydaj to i żądaj zwrotu kluczy, jeśli jakiś rzeczy będzie brakować to niech napisze i zwrócisz w drugim etapie. the end
  • Odpowiedz
@limitless93: Intryga na miarę mirko. Informuj, bo my tu żyjemy cudzymi aferami ( ͡º ͜ʖ͡º) Imo dobrze zrobiłeś i dobrze, że nie eskalujesz dalej - choć zestawu pełnego info do żoneczki nie odpuszczaj. Jednak Ci co piszą żebyś się zabezpieczył i nie był sam jak wróci to mają rację. Poszła pewnie do jakiejś koleżaneczki i wróci ze sprytnym kurła planem. Bądź czujny.
BTW. Ile macie lat?
  • Odpowiedz