Wpis z mikrobloga

@limitless93: Nie wiem na ile znasz dobrze swoją partnerkę, ale przed robieniem jakichkolwiek kroków dobrze jest się zastanowić na ile jesteś bezpieczny i na ile może Ci sprawić jakieś kłopoty. Mam nadzieję, że mimo wyjścia do drugiej strony, nie będziesz miał żadnych problemów :)
  • Odpowiedz
@limitless93: dam Ci kilka protipów ;
1. ex wyrzuć bez litości jak śmiecia, niech się pakuje tu i teraz i elo. Zero jakiejkolwiek pobłażliwości i całkowicie urywasz kontakt. To na co zwróć uwagę tylko to aby wszystko było jak najbardziej na twoją korzyść. Jak jest jakaś droższa rzecz i nie wiadomo do końca kto ma ją wziąć to bierz ją ty. Jak ma jakieś droższe prezenty od ciebie co jej kupiłeś
  • Odpowiedz
  • 22
@Dezyderiosh @KiedysBedzieLepiej myslalem, że szambo wybije po 11 kiedy Pan Mąż dotrze do pracy i zgada się z moją ex. Póki co jest cisza, może jednak gasi pożar ze swoją żoną. Nie wiem nic. Na pewno więcej zadzieje się po 16 jak moją ex wróci z pracy. Wtedy dowiem się czy już wie, a jeśli nie wie to ją poinformuje.
  • Odpowiedz
jeżeli mu ufała i ufa to jak ktoś nieznajomy jej nagle wypisuje jakieś przesłanki o tym, że cos jest nie tak to w pierwszej chwili sobie myśli, #!$%@?


@kaksonik: @limitless93 prawda, ale dla mnie to jest właśnie nie do pojęcia jak ludzie w związkach muszą funkcjonować, że nie zauważają zmiany w zachowaniu, oziębłości ze strony partnera. Jeżeli ktoś nie jest psychopatą, to musi powodować ogromny dyskomfort psychiczny żyć dłuższy czas w
  • Odpowiedz
Na pewno więcej zadzieje się po 16 jak moją ex wróci z pracy.


@limitless93: ONA JESZCZE NIE WIE? welp, już teraz dobrze Ci radzę zaproś świadka do mieszkania, na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz