Wpis z mikrobloga

w tych konwersacjach on jest bardziej zachowawczy i obraca w żart, a moja ex nadaje temu tempa i kontekstów sexualnych.


@limitless93: bo chce rozbić ich małżeństwo, a gdyby to się jej udało, to ty zostałbyś natychmiast porzucony
  • Odpowiedz
@limitless93: Nie chcę za bardzo mącić Ci w głowie mirasie, ale pomyślałem sobie co zrobiłbym na miejscu tego typa by się wybielić.

Pokazałbym te wszystkie wiadomości swojej żonie i mówił jej że mam wrażenie że ona chce celowo rozbić nasze małżeństwo Z ZAZDROŚCI!!11 I że słyszałem jak plotkują o naszym małżeństwie. Ja na tych wiadomościach przecież próbuje obrócić wszystko w żart a ona ciągnie temat "dalej".

Wtedy ty piszesz do niej,
  • Odpowiedz
@limitless93: A ta babe po prostu bym spakował i kazał wyjść, mówiąc że dostałem informacje od kogoś z ich pracy że mają romans i kilka screenów (nie mów że sam je zdobyłeś tylko że ktoś ci je dostarczył).

Jeśli powiesz że sam z jej telefonu to zgrałeś to będzie zarzucała pogwałcenie prywatności itd.
  • Odpowiedz
@limitless93: ażeś to #!$%@?ł. Normalnie trzeba było gopro na łeb założyć i wpaść tam do biura i ich nakryć in flagranti a nie się wysprzęglać i wysyłać babie typa takie rzeczy
  • Odpowiedz
@waskizlo: oj tak tu wszyscy wiedzą najlepiej, esksperci we wszystkim XD ciekawe jakby się jeden Mirek z drugim zachował co do czego, czy by się spłakał i zapił czy zachował bez emocji, z boku to sobie można xd
  • Odpowiedz