Wpis z mikrobloga

Analizując samego siebie stwierdzam że posiadam niemal wszystkie najgorsze cechy jakie może mieć mężczyzna:

1. Brak pewności siebie - To chyba najgorszy z możliwych grzechów mężczyzny. Nie tylko w kontaktach z kobietami, ale w innych aspektach życia codziennego, np w pracy - niby coś wiem, ale boje się zabrac głos bo Jeszce wyjdę na debila

2. Nieśmiałość - a może u mnie to już przechodzi w jakąś fobie społeczna? Nie wiem jak to rozroznic...

3. Strach przed ocena przez innych - bo co sobie inni o mnie pomyślą? Nie obchodzi mnie zdanie żula na ulicy, ale tego co w pracy by o mnie mówili to już tak...

4. Brak chęci rywalizacji, podejmowania inicjatywy, siedzenie w przysłowiowym kącie - wolałbym żeby większość ludzi nie wiedziała o moim istnieniu, nienawidzę o sobie opowiadać ( bo też nie mam niczego do powiedzenia)

5. Nie podejmowanie prób, nie próbowanie nowych rzeczy w życiu - po prostu nie odczuwam takich potrzeb. Normalny człowiek uważa że " lepiej spróbować niż potem żałować się przepadła szansa". Ja uważam odwrotnie - lepiej nie próbować, bo można przegrać / skompromitować się

5. Bycie nijakim, melepeta, bez charakteru, bez pasji. Brak tych słynnych "#!$%@?" w oczach XD

6. Przeciętny status majątkowy
7. Nie wspomnę już o wyglądzie - niski wzrost, raczej drobna budowa ciała, morda z babyfacem

Jednym słowem - z gówna bata nie ukręcisz...

#przegryw #przegrywpo30tce

#przegryw
  • 44
  • Odpowiedz
  • 37
@aleBajka Mordo, ja od półtora roku chodzę regularnie na siłkę, trening siłowy. Trafiłeś jak kula w płot ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak jak byłem #!$%@? tak jestem, żadne hantle i sztanga tego nie zmienia....
  • Odpowiedz
@aleBajka: Mi też ćwiczenia nic nie dały jak OP, testosteronu nie próbowałem co prawda ale nie chcę mieć na mordzie pryszczy i zaburzeń hormonalnych. Bardziej mi pomogła metaamfetamina
  • Odpowiedz
@bulbulator90: przekonania trzeba zmienić w głowie. Praca z podświadomością i z tym co sądzisz na swój temat. Jak obiektywnie spojrzysz na siebie, to zauważysz, że w niczym nie jesteś ani lepszy ani gorszy od innych, masz tylko inny zbiór doświadczeń, który Cię ukształtował. Jestem w podobnym wieku, duży epizod depresyjny i silne zaburzenia lękowe nie są mi obce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siłownia spoko, o ciało trzeba
  • Odpowiedz
testosteronu nie próbowałem co prawda ale nie chcę mieć na mordzie pryszczy i zaburzeń hormonalnych. Bardziej mi pomogła metaamfetamina


@BarBer1987: niechcę się leczyć bo będąpryszcze woli ćpać.
Robisz to źle kolego.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel030 Dlaczego uważasz że nie trenuje??? Na jakiej podstawie?
Właśnie ze ćwiczę 4 razy w tygodniu.

Nie ćwiczę jak powerlifter, bo nie mam takich predyspozycji. Co nie znaczy że się #!$%@?...
  • Odpowiedz