Wpis z mikrobloga

@Bunch: trzeba było poważnie odpisywać na wszystkie pytania. Z każdego zrobić z nią dyskusje. A na to o numerze 13 dać odpowiedź: 5 zł xD
Ale by się #!$%@?ła xDDD
Jednak rozumiem że szkoda byłoby tyle czasu na nią poświęcać.
  • Odpowiedz
Typiare bys wyruchal jak pospoilta rokse, a pozniej przedstawil stan faktyczny XD


@Megawonsz_dziewienc: a później: panie policjancie, podstępem doprowadził mnie do obcowania płciowego, chciałam zgłosić gwałt
  • Odpowiedz
Typiare bys wyruchal jak pospoilta rokse, a pozniej przedstawil stan faktyczny XD


@Megawonsz_dziewienc: a ona zgłasza gwałt i chłopak ma problem.

odpowiadasz tak, jak ona sobie wymarzy, ruchasz, zostawiasz.


@walkowery: a słyszałeś powiedzenie nie wsadzaj w wariatkę?
  • Odpowiedz
@Bunch: wiesz kto tu przegrał? XD ona i tak znajdzie spermiarzy którzy spełnią każdą jej zachciankę XD trzeba było od razu usunąć parę a nie obruszać się jak dziewczynka XD albo naściemniać żeby przeruchać raz czy dwa i zghostować XD ale nie obrażony zrobił wpis ze zdjęciami tej osoby na wykopie XD
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: ale Ty jesteś głupi typo. Laska przed spotkaniem będzie chciała jego media społecznościowe do weryfikacji- instagram, fb.
Nawet jak uda mu się naściemniać to później będzie mieć przez to tylko kłopoty życiowe.
Poza tym na badoo to w większości samotne madki, albo wariatki #!$%@?ęte lub głupie karyny. Część dziewczyn, która tam jest długo to najzwyczajniej w świecie siedzi tam czekając na księcia z bajki, oraz właśnie żeby sobie ego połechtać
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: XD ruchales kiedys przez takie portale? XD wiesz ze laski tez to lubia? przeruchaja sie i zaraz maja następnego? co nie zmienia faktu, że trzeba uważać, ale bez przesady, ludzie normalnie sie ruchaja na tych portalach i ida dalej XD i nie konczy sie to prokuratorem ani więzieniem bo ktos wsadzil penis into tzipa i nie było z tego małżeństwa XD
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: jak jej naściemniasz, że jesteś bogaty- bo tej typiarze chodzi o hajs to może Cię zgłosić na policję.
Poza tym typiarki jak ona właśnie przed spotkaniem robią weryfikację.
Ty piszesz pierdy, że jakby op naściemniał to by poruchał xD Dobre rady.
Zresztą moje zdjęcia już latały właśnie na babskich grupkach na fb, o których dowiedziałem się od dobrej koleżanki, więc uważaj nawet co piszesz z tymi wariatkami kolego.
  • Odpowiedz
@Bunch: Julka pewnie dostaje dziesiątki wiadomości dziennie i postanowiła zoptymalizować proces wyboru, ciekawe czy potem rozpisuje to sobie w Excelu albo coś, przydziela punkty i robi podsumowanie. XD

Ech, te portale i aplikacje robią wodę z mózgu młodym dziewczynom do tego stopnia, że wydaje im się iż cały tłum kawalerów marzy o tym, by zdobyć rękę księżniczki będącej spełnieniem ich marzeń.
A one po prostu dostają wiadomości od typów, którzy hurtowo
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: nie spotkałem sie nigdy z sytuacja zeby ktos kogos zgłosił na policje, a sam sporo poznałem z tych portali, kolezanki / znajomi tez, a że są #!$%@?@ne laski/typy no to chyba wiadomo, ze lepiej sie trzymac z daleka
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: Nie spotkałeś ale już niedługo możesz spotkać bo nawet na takie coś jest paragraf- przestępstwo kto podstępem nakłania innego do odbycia stosunku płciowego.
Poza tym te idiotki są w grupkach fb- tidner sekcja ostrzegawcza i masowo robią sreeny, żeby dla żartów facetom niszczyć opinię- szczególnie w mniejszych miejscowościach takich do 100k mieszkańców.
No a samotne madki czy inne goldiggerki jak ona nie spotkają się dopóki nie zweryfikują typka. Lepiej gówna
  • Odpowiedz