Wpis z mikrobloga

@Bunch: Patrząc po tych pytaniach, widać że ta osoba nie nadaje się do związku, bo jest materialistką, więc podziękował bym wyjaśniając dlaczego.
  • Odpowiedz
Typiare bys wyruchal jak pospoilta rokse, a pozniej przedstawil stan faktyczny XD


@Megawonsz_dziewienc: i po pokazaniu stanu faktycznego nagle by się okazało, że OP ją zgwałcił albo molestował... To już lepiej wyrazić oburzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bunch: Jadą po Tobie jak po burej suce ale oburzenie jest słuszne, fajniej by wyglądało gdybyś po prostu ją olał ale jak ją kilka osób wyśmieje to może zastanowi się nad sobą.
  • Odpowiedz
@Bunch: Ja wam już dawno mówiłem, że szukanie baby to jak szukanie roboty i też masz 3 miesiące próbne przez które jest super. W sumie mam wrażenie, że laska się sparzyła i jest konkretna, w sumie dobrze. Trochę mnie dziwi to podejście jak z excela. Ogólnie w dzisiejszych czasach takie cechy jak lojalność są niedoprzecenienia, a jak ludzie robią rachunek zysków i strat obliczają roi, i ebidta na tym etapie związku,
  • Odpowiedz
  • 1
Taki obraz wasz, p0lki. Nawet wam się nie chce przeprowadzić normalnej rozmowy, żeby się dowiedzieć wszystkich tych rzeczy, tylko od razu na wstępie roszczeniowa ankieta 15 pytań xD. Gdyby jakiś facet tak zrobił, to 99,99% kobiet by go wyśmiała, a tu zapewne spermiarze się produkują, żeby usłyszeć, że do siebie nie pasują, bo nie uprawia tego rodzaju sportu, który ona lubi xD. Zabrakło najważniejszego pytania o wzrost, chyba, że będzie w dogrywce
  • Odpowiedz