Wpis z mikrobloga

  • 10
@Gours: najlepsze jest to, że ludzie co są w tym rządzie wcześniej robili na odwrót, osuszane były bagna i mokradła na wschodniej stronie, niszczone bobrze tamy tam gdzi3 jednak powinny być, itd.
Rozpalili ogien jakiś czas temu a teraz wydają kasę- część z nich w prywatne kieszenie jakw przypadku developerów,- na wodę aby ten ogień ugasić. Urwą 40 lat nie potrafią ogarnąć gospodarki wodnej. 40 lat w "wolnym" kraju.
  • Odpowiedz
@Gours eksperci mówią nawet o zwykłym sadzeniu lasu na granicy, bo to spowolni czołgi, a ten po swojemu tłumaczy świat mariuszom. Później będzie nabijał się z innych.
  • Odpowiedz
im dluzej na youtubie tym glupszy sie ten stanowski robi


@majkkali: a na moje to jest na odwrót. Powoli ogarnia, że im większe #!$%@? zaserwuje widzom, tym więcej konfiarzy i pisowców przyciągnie
  • Odpowiedz
@Blaszczykowski_Robert: dokładnie tak. Pytanie brzmi, kto jest głupi: on, że sobie machnie jakiegoś tweeta przez co masa ludzi będzie to repostować, a on zyska rozgłos i kasę (ludzie nazwą go idiotą), czy ci, co go wyzywają od debili i dają mu zarobić na medialnym szumie?

@Gours @Demoliton_hammer @matt-pitt wy tak serio wszystko łykacie? Koleś sobie jaja robi wyśmiewając zapowiedzi (korzystając z mema wyśmiewającego Dudę, czyli jak nie patrzeć PiS), tym #!$%@?
  • Odpowiedz
@bregath Już ci odpowiadam, dlaczego pomysł mokradeł i bagnisk jest całkiem spoko jako defensywne umocnienia. Primo – jest to naturalna przeszkoda, ciężka do pokonania przez wszystko, co nie ma skrzydeł i nie jest Boberem. Secundo – jest to coś, co spowoduje, że kasa nie będzie jednorazowego użytku. Bunkier, płot, to są przeszkody jednorazowe. Jak je raz zniszczysz, to już po nich. Bagno trzeba pokonywać cholera za każdym razem jak je chcesz przekroczyć
  • Odpowiedz
Pytanie brzmi, kto jest głupi: on, że sobie machnie jakiegoś tweeta przez co masa ludzi będzie to repostować, a on zyska rozgłos i kasę (ludzie nazwą go idiotą), czy ci, co go wyzywają od debili i dają mu zarobić na medialnym szumie?


@bregath: Podrzucę ci jeszcze kilku "idoli", któ®zy robią to samo, skoro to ci tak imponuje: Najka, Marianna Schreiber, Samuela Torkowska... sama elita xD

P.S. jaka pogoda w Brajton?
  • Odpowiedz
Podrzucę ci jeszcze kilku "idoli", któ®zy robią to samo, skoro to ci tak imponuje: Najka, Marianna Schreiber, Samuela Torkowska... sama elita xD


@matt-pitt: to, że ty nie ogarniasz tego, jak działają social media oraz agencje reklamowe to to jest twój problem. Jak nie chcesz, żeby tego typu treści się przebijały do świadomości to najlepsze co możesz zrobić to ich nie repostować, nie odpowiadać, nie udostępniać dalej. Zmniejszone zasięgi oznaczają mniejsze wpływy.
  • Odpowiedz
@bregath: Już widzę jak Stanowskiemu rosną wpływy bo się z niego śmiejmy na wykopie ;)

IMO o wiele groźniejsze by było gdyby go ktoś poważnie traktował, jako rzetelnego dziennikarza.
  • Odpowiedz