Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy kojarzycie Malwinę Smarzek siatkarka polska jak ktoś trochę śledzi siatkówkę to pewnie kojarzy (27lvl 191cm) która nie grzeszy urodą bez urazy do niej bo nic do niej nie mam, ale spotykała się z falą hejtu właśnie ze względu na wygląd, chorowała też na depresje (pewnie z braku chadów) i ostatnio z ciekawości wszedłem na jej profil i patrzę a już ma nowego dupcyciela włoskiego chadlajta Stefano Buldrini a niedawno rozwiodła się z mężem Przemkiem Godkiem zwykły przeciętny polski chłop (w komentarzu zdjęcie) niesamowite jak hipergamie wywaliło w kosmos ale nawet taki Włoch obniżył standard bo spokojnie mógłby mieć laske minimum 7/10 pewnie wystarczyło, że napisał jej po włosku "ciao bella" a ta już pewnie miała mokro i planowała rozwód takie to p0lczyska są w dzisiejszych czasach, ale żeby było śmieszniej bo doczytałem więcej, że już nie jest z tym włochem wszystkie zdjęcia usunięte więc wam nie pokaże czyli włoch zrobił swoje i ją zostawił, ale minęło pare dni i już wrzuciła zdjęcie z kolejnym czyli ten typ co właśnie widzicie który jak widać też mógłby mieć dużo lepsze julki prawdopodobnie też zagraniczniak.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #przegrywpo30tce
TTedbundYY - Nie wiem czy kojarzycie Malwinę Smarzek siatkarka polska jak ktoś trochę...

źródło: xd12

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
niesamowite jak hipergamie wywaliło


@TTedbundYY: Masz łeb jak hipergamia, śmieszne #przegryw znalazły sobie tarczę obronną. Szkoda, że jak jakiś Polak zwiąże się z laska innej narodowości to nie nazywacie hipergamią już tego tylko jeszcze mu brawo bijecie jak złodziej szybę.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: może jest z nią bo ta daje mu dupy, gotuje i lata na każde zawołanie.. w takim wypadku można obniżyć standardy, plus to, że laska w strachu przed tym, że lepszego już nigdy nie znajdzie przymknie oko nawet na zdradę.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404: szkoda tylko, że tendencja jest znacznie większa wśród p0lek i nawet może być przeciętna i bezrobotna a chłop musi sie stworzyć i osiągnąć sukces jakoś nie widuje na ulicy takich par jeśli już to chłop 8/10 minimum
  • Odpowiedz
Szkoda, że jak jakiś Polak zwiąże się z laska innej narodowości to nie nazywacie hipergamią


@Cztero0404: Przecież to hipergamia najczystszej postaci. Średnia związków jest taka, że p0lka idzie na zachód, a Polak szuka na wschodzie/Azji.

Właśnie kolego boży podałeś przykład krystalicznej hipergamii.
  • Odpowiedz