Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy kojarzycie Malwinę Smarzek siatkarka polska jak ktoś trochę śledzi siatkówkę to pewnie kojarzy (27lvl 191cm) która nie grzeszy urodą bez urazy do niej bo nic do niej nie mam, ale spotykała się z falą hejtu właśnie ze względu na wygląd, chorowała też na depresje (pewnie z braku chadów) i ostatnio z ciekawości wszedłem na jej profil i patrzę a już ma nowego dupcyciela włoskiego chadlajta Stefano Buldrini a niedawno rozwiodła się z mężem Przemkiem Godkiem zwykły przeciętny polski chłop (w komentarzu zdjęcie) niesamowite jak hipergamie wywaliło w kosmos ale nawet taki Włoch obniżył standard bo spokojnie mógłby mieć laske minimum 7/10 pewnie wystarczyło, że napisał jej po włosku "ciao bella" a ta już pewnie miała mokro i planowała rozwód takie to p0lczyska są w dzisiejszych czasach, ale żeby było śmieszniej bo doczytałem więcej, że już nie jest z tym włochem wszystkie zdjęcia usunięte więc wam nie pokaże czyli włoch zrobił swoje i ją zostawił, ale minęło pare dni i już wrzuciła zdjęcie z kolejnym czyli ten typ co właśnie widzicie który jak widać też mógłby mieć dużo lepsze julki prawdopodobnie też zagraniczniak.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #przegrywpo30tce
TTedbundYY - Nie wiem czy kojarzycie Malwinę Smarzek siatkarka polska jak ktoś trochę...

źródło: xd12

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: kurde jej mąż był jej wzrostu albo nawet wyższy o centymetr czy dwa. Żeby go wymienić na pewnie jeszcze wyższego czadlajta włocha to szansa była jak 6 w totka, nie dziwne, że polczysko nie miało żadnych zahamowań.
  • Odpowiedz