Wpis z mikrobloga

@przecietny_facet: z tego co widzę w komentarzach pies nie jest Twój, tylko zakosiłeś komuś zdjęcie, więc mogę bez obaw że się obrazisz napisać, że ten pies jest mega brzydki, wygląda jak jakiś przerośnięty szczur :D
To jest naprawdę szpetna rasa, jest tak jakiś nieproporcjonalny, że zawsze widząc psa tej rasy, moje pierwsze skojarzenie to Quasimodo :)
  • Odpowiedz
słabiutka zarzutka, poneiważ zdjęcie #!$%@? z internetu. Ale gdyby się to stało na poważnie to jedynym troglodytą jesteś ty, co zresztą widać, bo niezbyt wysokie iq nie pozwoliło ci się powstrzymać od projekcji oraz zrozumienia dlaczego bambinizm jest toksyczny dla normalnego społęczeństwa
  • Odpowiedz
Mój pies pomimo groźnego wyglądu jest największym słodziakiem na świecie ale do tego troglodyty nic nie docierało.


@przecietny_facet: Tu nie chodzi o groźny wygląd. Daleko mi od breedismu, nie wierzę w to, że są rasy agresywne i częściej się spotykam z sytuacją, że groźne psy są grzeczniejsze i spokojniejsze od tych małych szczurków.

Natomiast są rasy niebezpieczne i to jest fakt. Taki pitbull na pewno ma niezerowe szanse, że byłby człowieka
  • Odpowiedz
dorosły facet 80-90 KG to musi być debilem, żeby ten pies mu się wyrwał. Na smyczy prowadzam większego od Pitbulla, 50 kilogramowego owczarka podhalańskiego i nawet jak na początku próbował rządzić to jedno, drugie mocniejsze pociągnięcie i przytrzymanie go podczas spaceru, wydanie kilku komend i on już wie, że nawet nie ma sensu kombinować, bo nie wygra.


@Lambo994: albo może też oglądać tiktoka na telefonie w drugiej ręce i nie być
  • Odpowiedz
@przecietny_facet: Kiedyś mnie pogryzł bernardyn, który był największym słodziakiem co by nawet dziecka nie skrzywdził. Tylko dlatego, że dzwonek telefonu usłyszał. Na smycz i zabezpiecz mu mordę, bo nie możesz nikogo zapewnić że psowi coś nie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz