Wpis z mikrobloga

PPK prędzej czy później zasili konto madek z 800+. Tylko wtedy będzie 1200+..ᅟᅟ


@Morguliusz: XD

Jesteś przykładem tego, że wiedza i nauka ekonomiczna w Polsce leży i kwiczy.

edit: o hui, doczytałem resztę twoich wysrywów. XDD Ty się tylko z nami zgrywasz, co nie? Nie da się być aż tak głupim.

BTW, skoro ukradli pieniądze z OFE to jakim magicznym sposobem są one cały czas na bieżąco wypłacane? XD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@card_man jako poduszkę to nie bardzo, aczkolwiek osobiście korzystam sobie jako extra fundusz wakacyjny i sobie chwalę ¯_(ツ)_/¯ 3 lata używam i co roku sobie wypłacam jak mam zachciankę, 1.5% od pracodawcy jest w każdej konfiguracji korzystne dla ciebie. jak dla mnie spoko a nie zarabiam kokosów, no i absolutnie nie traktuję tego jako "401k". od tego mam PPE xD
  • Odpowiedz
@Morguliusz
A masz konto w banku? Masz tam jakieś pieniądze? I jaką masz gwarancję, że jutro z Twoich dziesięciu złotych zostanie 0? A jaką mam gwarancję, że moje obligacje warte około 400k W momencie wypłaty Państwo pokaże mi środkowy palec? Taka sama logika
  • Odpowiedz
@card_man dokładnie w takiej roli to trzymam. Taka skarbonka, do której zbieram bez żadnego wysiłku. Na razie sobie leży, a gdybym potrzebował to będę miał co wypłacić. Wykresik wartości ciągle leci w górę, także na tym nie tracę. Scenariusze wypłaty jakie przewiduję na tą chwilę, to jakaś choroba czy inne nagłe wydarzenia powodujące konieczność posiadania większej ilości gotówki czy większa inwestycja. Ale prawdopodobnie będę celował w emeryturę.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: jeszcze każdy niedawno się zarzekał, że PO nie mogło przejąć TVP. Jak widać mogło XD Podziwiam w lemingach taka wielka wiarę w kapitana Polskę. Szczególnie jak sami przedstawiciele władzy nazywają nas samych bantustanem prawnym XD
  • Odpowiedz
@conamirko: Z czym? Jak na razie to widzę, że argumenty strony przeciwnej to 1. Niczym nie uzasadniona agresja jak u typowego sekciarza. Plucie pianą na lewo i prawo 2. Obrażanie od pierwszego słowa 3. Patrzenie z góry na drugiego rozmówcę i lekceważące odpowiadanie z punktu widzenia mędrca co zjadł wszystkie rozumy 4. Ślepa wiara w instytucje państwowe, choć jest multum przykładów żeby tego nie robić. Natomiast tutaj nawet nie instytucje, a
  • Odpowiedz
@olcayn: Gdzie twierdziłem, że tk ustanawia prawo? Nie wiem po co wkładasz mi w usta wypowiedzi, które nie padły w tej rozmowie i na ich podstawie dokonujesz jakiegoś rozliczenia i rozdzierasz koszulę tłumacząc maluczkim na czym polega TK jakoby to było główne meritum sprawy, a nie jest. Słuchaj rozumiem, że wciąż emocjonalnie chodzisz jak student prawa 1 roku w garniaku na wykłady z aktówką i uważasz, że każdy chce słuchać pierdół
  • Odpowiedz