Wpis z mikrobloga

Uczę się ASP.NET Core Web API oraz Angulara. Szukam certyfikatów, które pomogłyby mi się chociaż troszkę wyróżnić na tle innych kandydatów. Niestety nie mogę znaleźć nic z ASP.NET Core. Znacie jakieś? Co do Angulara, to znalazłem angulartraining.com i chyba sobie go klepnę. Myślę też nad ogarnięciem podstaw Azure'a - myślicie, że warto tracić na to czas?

#pracait #backend #pytanie #dotnet
  • 14
  • Odpowiedz
@_gabriel: bardziej ci pomoże udział open source niż kurs którego najpewniej pracodawca nie kojarzy (wiem że jedyne kursy które się liczą to te z azure dla devopsów). dla pracodawcy bardziej liczy się jak szybko ogarniesz projekt i się wdrążysz. Co do Azure sam go nie ogarniam jestem junior .net + vue.ts ale widzę po ofertach że powoli fullstack to devops + front + backend ale na uczelni na wykładach z
  • Odpowiedz
zrobil nowy zespol w mexyku ktorego my jeszcze musimy szkolic


@KrowkaAtomowka: i prawidłowo :) skończyło się eldorado, za 6k netto będziecie robić uśmiechnięci. zresztą umówmy się, jako typowi robiącemu 10 lat w jednym miejscu inny los nie był ci pisany. pewnie na uopie tam robisz?
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: rozne - wykonczeniowka, jakierz rzeczy z drewna jeden robi ale byl juz tym od lat zajarany, jedna osoba licenceje na detektywa zrobila xd ale jkasa podobno slaba z tego, ktos dorywczo na uber
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: no oni juz z rodzicami nie mieszkaja takze musza sie jakos utrzymywac, zobaczyli ze przez pare meisiecy pracy nie dostali i oszczednosci zaczeli sie kurczyc to zaczeli dzialac z innymi tematami
  • Odpowiedz