Wpis z mikrobloga

@KonserwatywnyMocny nikt Mafii jedynki nie polecił?
Tylko nie z definitive edition najlepiej, a ta oryginalna, najlepiej pirata i z modem hd xD

Z nowszych to świetnie się bawiłem przy Detroit become human, nie wiem czy jest na pc
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny
- Baldurs gate 3
- Elden ring
- Rimworld
- Red dead redemption 2
- Skyrim z modami
- cywilzacja 6
- cyberpunk 2077
- wiedzmin 123
-helldivers 2 jak masz kolegów
- last epoch

To tak z grubsza tyle odemnie. Najdłużej że wszystkiego grałem w Baldura ze względu na mnogość wyborów i klimat. Dla mnie jedna z lepszych gier ostatnich lat
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny:
Darkest Dungeon,
Dragon Age: Origins,
Hades,
Hollow Knight,
Path of Exile,
Phoenix Wright Ace Attorney,
Slay The Spire,
Wiedźmin,
Cyberpunk 2077
Heroes III,
Age of Wonders Magia Cienia,
Star Wars Jedi Knight, Jedi Academy
There is no game: Wrong Dimension
Final Fantasy VII,
Knights and Merchants,
Desperados,
DMC 3, 4, 5
Inscryption
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: NieR: Automata. Chociaż wypadałoby zagrać wcześniej w NieR: Repilicant, żeby kumać więcej z historii, a ten jest trochę taki "kwadratowy".
W sumie możesz też obejrzeć podsumowanie timeline NieR na YT.
A Automata miażdży.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny:
Z tego przedziału czasowego to polecam wszystko od Arkane studios. Prey albo #dishonored2, aczkolwiek pierwsza część wyszła w 2012 i jak najbardziej jest warta ogrania (są powiązane fabularnie) . Gra ma takie tempo jakie jej narzucisz w odróżnieniu od #fallout czy #rdr2. Gier z takim zestawem umiejętności i taką swobodą wyboru już nie robią.
Keczupikczu - @KonserwatywnyMocny:
Z tego przedziału czasowego to polecam wszystko od...
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którym się ta gra podoba.


@Jah00: może masochisci? Ja mam wyzwania w robocie nad którymi się czasem wkurzam, a w domu to chce się zrelaksować, więc nie dla mnie soulsy.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: jak nie przeszkadza Ci niepełny va, dość widoczny niższy budżet i wysoki próg wejścia w systemy rpgowe to wszystko od owlcat games wciąga jak nic innego (mnie bardziej od baldura 3, ale baldur tez jest dobry)
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny:

Próbowałem grać w gry z 2015-2024r ale to straszne ścieki są xD


Mam przykrą wiadomość. To nie gry są problem, tylko Ty. Też tak miałem przez kilka lat, ale się przełamałem. Każdą grę wyłączałem po godzinie.

W tym czasie wyszło przynajmniej kilkadziesiąt świetnych gier jak RDR2, Days Gone, Elden Ring, God of War 2 części, W3, itd. Nie wymieniam mniejszych gier bo ich były setki. To są obiektywnie świetne gry
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: X4, KCD, DCS, Palworld jest spoko jak się absolutnie omija spoilery i o 25% przyspieszy exp, samemu też można, Rimworld, i to w sumie tyle co mnie wciągnęło na więcej niż 50h w ostatnich latach.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: też mi totalnie nie podchodzą wielkie produkcję, poza kilkoma wyjątkami np God of war czy resident evil.
Bardzo fajnie mi się grało w proste gierki które nie wymagają dużo czasu, polecam spróbować. Taka moja topka to Hades i Skull
  • Odpowiedz