Wpis z mikrobloga

  • 0
przecież replikant miał remastera


@123xD: no miał, właśnie go trzeci raz ogrywam.
Tylko że ten remaster nie naprawia za bardzo kwestii typu tragiczne side questy czy częste ekrany ładowania, które u mnie nieraz i sekundę nie trwają - więc może nie przeczytasz co tam piszą (a czasem są to rzeczy nie bez znaczenia dla historii), ale za to zdążą podirytować.
  • Odpowiedz
  • 0
Odrzuciło mnie od : Horizon forbiden west, God of war, fallout 3,4 (choć może do nich wrócę) Ogólnie strasznie długo te gry się rozkręcają i ich fabuła nie jest jakaś interesująca dla mnie.


@KonserwatywnyMocny: Grałem w te gry, o których wspominasz (poza F3) i w sumie trochę podzielam Twoje zdanie - te gry są miałkie. Skoro Ci one nie podeszły, to odradzam RDR2 - mimo że obok Wieśka uważam ją za
  • Odpowiedz
@bidzej: no, ja bym nikomu nier nie polecił. Czasami jest epicko, a potem gra jest wręcz odpychająca. I nie rozumiem zmuszania gracza do ponownego przechodzenia gry dla kilku drobnych znam w cutscenkach... Niemniej warto zagrać
  • Odpowiedz
I nie rozumiem zmuszania gracza do ponownego przechodzenia gry dla kilku drobnych znam w cutscenkach..


@123xD: mnie się to podobało - bo nie są to tylko zmiany w cutscenkach, ale np. często kompletna zmiana perspektywy i znaczenia tych samych dialogów. Celowy zabieg, który mi się bardzo podoba. Dlatego Automata polecam z czystym sumieniem.

  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny:
-control (piękna gierka, tpp z fantastycznym klimatem i niestworzonymi rzeczami),
-ghostrunner (wymagająca, szybka i satysfakcjonująca, ciekawa mechanika),
-deadspace (klimat sci-fi, trochę horror, świetna gra tpp z elementami rpg)
- darkest dungeon (turowy rpg, ciężki, mroczny klimat, bolesne straty i zarządzanie kryzysowe),
- kingdome come(wciąga w średniowieczną przygodę, ciekawa mechanika walki, klimat średniowiecznej europy)
- xcom 1 i 2 (turowa strategia z elementami rpg, walka z inwazją kosmitów, potrafi wciągnąć)
-
  • Odpowiedz