Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Usunąłem tu konto, więc nie wrzucę znaleziska, ale dla tematów demograficznych poświęcam się i wrzucam z anonima. Zanosi się, że na 2024 Polska będzie miała najgorszą dzietność w Europie. Obecnie jest to 1.1 jak widać. Ciekawe kiedy TFR tgeo narodu spadnie poniżej 1.0, może jak dopompujemy deweloperom to się polepszy?

#nieruchomosci #demografia #ekonomia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Usunąłem tu konto, więc nie wrzucę znaleziska...

źródło: total-fertility-rate-in-europe-2023-4-data-v0-75tkkqth5kzc1

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Demografia? Sama mieszkałam do 30 z bardzo toksycznymi rodzicami. Dlatego zawsze mnie śmieszy jak idioci piszą, że warunki mieszkaniowe nie mają znaczenia i kiedyś to w jednej izbie mieszkało kilka pokoleń (dzieci, rodzice, dziadkowie) i było dobrze i dzieci się rodziły. Ciekawe czy jakby mieszkali z moją matką drącą mordę o byle guano to też by tak się mądrzyli. Czemu się nie wyprowadziłam? Nie miałam gdzie i za
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ktoś tu w ogóle planuje przyszłość? Póki co młodzi zwykli ludzie w tym kraju walczą o przetrwanie typu dach nad głową, bo ich nie stać na mieszkanie, a co dopiero myślenie o dzieciach. Dzietność to tu będzie jak więcej hindi czy bieda islam przyjedzie, na pewno nie wśród Polaków, bo kto by chciał tak żyć, walczyć o normalny byt, a później jeszcze pilnować dzieciaków, jak masz #!$%@? w pracy!? W
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: nie zgadzam się, problemy demograficzne Polski, Finlandii, Hiszpanii czy innych krajów UE mają tę samą przyczynę, jakimiś tam niuansami małymi mogą się różnić, ale zasadniczo problem jest ten sam.
  • Odpowiedz
pokolenie 90' nawet nie dostało szansy na godne życie w Polsce


@Vampire007: bzdura, zlote lata Polski to tak okolice 2017 (bylismy juz dosc bogaci a jeszcze inflacja nas nie dotknela), kto szybko sie ogarnial zamiast balowac na studiach, na ktore poszedl tylko w celu przedluzenia mlodosci to zdazyl sobie w miare uporzadkowac finanse
  • Odpowiedz