Wpis z mikrobloga

Piekielny trening upper dzisiaj.

Speed bench został zamieniony na volume bench, aby łapy odpoczęły,bo po prostu nie nadążają z regeneracją o czym już wspominałem.

Tydzień temu robiłem 8x8 dzisiaj Bench press 6x6 (3x3 165kg + 3x3 175kg)
Oczywiście każda seria, powtórzenie mając na uwadze CAT :) Swoją drogą też śmieszy mnie jak to wiele osób zachwala CAT nie wspominajac nic jednej poważnej wady czyli negative acceleration phase... A co dopiero mówić o rozwiązaniu tego problemu.

Poprzednio miałem problem z 8x8 bo jednak 8 powtórzeń na bezdechu w wyciskaniu to trochę za dużo lol. Ale dzisiaj elegancko 6 szybkich powtórzeń w serii na jednym wdechu dało radę.
Na zegarek nie patrzyłem ale te 6x6 to poszło w moment. Przeciwinie było z drugim ćwiczeniem. Wyciskanie 50kg hantli siedząc... To ćwiczenie sprawiło że ten trening był piekielny lol. Robiłem 3x Amrap, wyszło 20/18/15 powtórzeń. Hantle poprzez dodatkowy wymóg stabilizacji powodują że to ćwiczenie pompuje całe barki jak nic innego. Ostatnia seria to był, stęk, jęk, rzut hantlami i sprint do "stolika" żeby tylko położyć ręce bo nawet nie wiem jak opisać to uczucie, ale jakby ręce miały odpaść :P

Co do asyst na triceps, czyli Behind head cable extension i DB kickbacks Tak naprawdę te ćwiczenia na triceps to są takie gówno ćwiczenia, bo one to nie zbudują silnych tricepsów pod wyciskanie. Ale chwilowo zrezygnowałem z cieżkich uginań na tricepsy aby zmniejszyć obciążenie łap, dać im więcej czasu na adaptacje i nadgonienie, bez konieczności rezygnowania z wyciskań czy siadów ze zwykłą sztangą. Ale napompować tricepsy warto, szczególnie że te ćwiczenia nie powodują żadnego nawet minimalnego dyskomfortu w łapach.

Trening mi się dłużył właśnie przez te nabite barki które doskwierały niesamowicie, ale i tak zamknąłem cały poniższy trening od pierwszej serii roboczej do końca w 1h 15min

Te 400kg w block pullu z niedzieli, dało też o sobie znać, właściwie dopiero dzisiaj przestałem to czuć "w kościach". Najgorzej było we wtorek gdzie robiłem max effort upper no i czułem to zmęczenie ale 3board press PR 260kg poszło łatwo czyli +10kg względem ostatniego razu.

Cały trening

Bench press 6x6 (3x3 165kg 3x3 175kg)
DB seated OHP 50kg 20/18/15
Lat wide pulldown 5x15
Lat pullover 4x15
Behind head cable extension 4x15
DB kickbacks 3x15
DB side raise 3x20
Band pushdown 3x100

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf #sport
IntruderXXL - Piekielny trening upper dzisiaj. 

Speed bench został zamieniony na vol...

źródło: ue1f1invpxx01

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Bench press 6x6 (3x3 165kg 3x3 175kg)

DB seated OHP 50kg 20/18/15

Lat wide pulldown 5x15

Lat pullover 4x15

Behind head cable extension 4x15

DB kickbacks 3x15
  • Odpowiedz
  • 2
@dominges08: Przerwy jasne, chwile pochodzisz i jedziesz następną serię :) Zobacz Tak naprawdę tylko główne ćwiczenie, no i drugie ćwiczenie to ćwiczenia które naprawdę męczą i wymagają dużo. A reszta ?

Lat wide pulldown 5x15
Lat pullover 4x15
Behind head cable extension 4x15
DB
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYPIERDA... DUZO BO MNIE TO
  • Odpowiedz
  • 0
Pokażesz kiedyś jak wygląda twoja rozgrzewka?


@Jumba: Prosta sprawa. 2-3 rundy x 20-25 powtórzeń, db bench press, lat pulldown, band facepull, db biceps curls, db wrist curls, band triceps pushdown. Taki właściwie standard u mnie. + 2-3 jakieś tam z gumami mobility powiedzmy szybkie. No taka rozgrzewka to jest z 10min (też w tym czasie przygotowuje sztangi i ciężary do danego treningu)
  • Odpowiedz