Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem nie było spalonego i bez sensu się pośpieszył z gwizdaniem. Mógł puścić akcję i przy ewentualnej bramce sprawdzić na VAR. Nie wiem po #!$%@? tak zrobił i od razu gwizdnął... też bym się #!$%@?ł, skoro w LaLiga potrafią puszczać kilkumetrowe spalone i w przypadku bramki sprawdzają na VAR.
#mecz #pilkanozna
iksboks - Moim zdaniem nie było spalonego i bez sensu się pośpieszył z gwizdaniem. Mó...

źródło: 1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@iksboks: Tu był spalony, bo ręka się nie liczy przy wyznaczaniu pozycji spalonego. Spalony był też w przypadku gola na 2-1 dla Realu, bo gola strzelił zawodnik, który nie powinien uczestniczyć w akcji bo w chwili podania do skrzydłowego był na spalonym.
  • Odpowiedz
@iksboks: Błąd Marciniaka że gwizdnął od razu, ale spalony był, bo tam ramię wystaje zawodnika Bayernu. Po gwizdu nie można wrócić do akcji bo Real też nie bronił.
  • Odpowiedz
ale wystaje kolano zawodnika co nie bierze udziało w tej części akcji


@grzehuu: No ja mam na myśli właśnie zawodnika który brał udział w akcji.
Pamiętaj, że kamera nie jest ustawiona prostopadle do akcji i zaburza perspektywę.
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: wiem wiem
dlatego uważam że sędzia zawalił - powinien akcję całą puścić i varem sprawdzić później czy był spalony czy nie - a pewnie mają pińcet kamer to by było jasne
szkoda
  • Odpowiedz