Wpis z mikrobloga

O co chodzi do jasnej ciasnej. Jak ja pisałem maturę to większość lasek miała krótkie spódniczki jak picrel. Te grubsze albo puklate miały spodnie żeby sadło zasłonić.
A teraz widzę to większość poubierana w jakieś spodnio-worki, czy to grube czy to chude. Co to za zj3b@na moda, nawet popatrzeć sobie nie można na młode ciałko :(

#matura #dupeczkizprzypadku #ladnapani
W.....k - O co chodzi do jasnej ciasnej. Jak ja pisałem maturę to większość lasek mia...

źródło: comment_165178030530Dd0Tn6NPMQ5MLd0I0wZw

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@Wieczny_Prawiczek doktor na to, że jak się ma odpowiedni wygląd albo chociaż figurę to nie trzeba się odstawić jak szlauf w piątkowy wieczór do knajpy aby faceci się oglądali jak psy z wywalonym ozorem.
A tak w ogóle to zdjęcie ma z dwa lata i ponoć to Ukrainka ale ile w tym prawdy to nie wiem.
  • Odpowiedz
Każde pokolenie ma własny styl który w 90% przypadków nie podoba się pokoleniu wyżej.


@jamajskikanion: Gówno prawda, moda to w większości nawet nie jest własne zdanie i gust tych wszystkich dziewczynek a ich zdanie w momencie jest takie jakie akurat najlepiej pasuje do narracji oraz jakie najbardziej jest zgodne z opinią tłumu. Najpierw były noszone legginsy i wszelkiej maści inne obcisłe spodnie później zaczęło im to przeszkadzać z przerwą na kolarki
Cztero0404 - > Każde pokolenie ma własny styl który w 90% przypadków nie podoba się p...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-05-07_155926_www.housebrand.com

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cztero0404: "nie jest własne zdanie i gust tych wszystkich dziewczynek a ich zdanie w momencie jest takie jakie akurat najlepiej pasuje do narracji" no ale jeśli w momencie podejmowania decyzji zakupowej/ubiorowej akurat taki ciuch im się spodobał to czym to się niby różni od gustu? Ktoś chce być modny więc ubiera się zgodnie z trendem panującym w podobnej grupie wiekowej.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: ja chyba #!$%@? jestem ze złego rocznika bo mi sie obecna moda podoba. Mam 25 lat i za moich czasów laski chodziły ubrane jak na jpg w poście. Załuje ze nie jestem te 6 lat mlodszy
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: ot taka moda wśród julek. Dawniej jak szła młoda laska, to człowiek się oglądał, a teraz w większości przypadków przemyka coś, co wygląda tak, jakby zostało ubrane w losowo wygrzebane ciuchy z kontenera PCK


@goferek: no ta, bo jak się ubiera w mini to widocznie się prosiła o gwałt. Macie co chcieliście i na co zasłużyliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz